salut am un polo 9n3...si cand dau drumu la clima din fata se aude un zgomot ciudat care tine in jur de 5 minute dupa care dispare..nu este de la motor pentru ca atunci cand opresc clima zgomotul dispare..iar de multe ori cand opresc la semafor cu clima pornita masina are niste trepidatii pentru 1-2 secunde. Va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc !