Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Clima Polo (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/275952-clima-polo.html)

claudia4u_2006 30-08-11 14:35

Clima Polo
 
salut am un polo 9n3...si cand dau drumu la clima din fata se aude un zgomot ciudat care tine in jur de 5 minute dupa care dispare..nu este de la motor pentru ca atunci cand opresc clima zgomotul dispare..iar de multe ori cand opresc la semafor cu clima pornita masina are niste trepidatii pentru 1-2 secunde. Va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc !


All times are GMT +2. The time now is 07:10.

- Copyright 2026 4Tuning