Unul dintre fosti proprietari ai masinii,care se afla acum in posesia mea,a crezut ca arata mai bine,daca da jos de pe jante logo-ul BBS si pune sigla VW.Eu as vrea sa aduc jantele pe cat posibil la starea initiala si sa pun iarasi logo-ul BBS stie careva pe unde gasesc niste stikere ca si cele postate de mine.....???