Salut!
Am si eu un lupo 1.4 dar am ceva probleme cu el
1. cand dau drumul la caldura vine un miros de carpa arsa ( mai bine spus pute urat )
2. imi mananca mult antigel. m-am uitat la furtune si sunt ok, nu lasa nici pata sub masina.
Daca stie cineva unde as putea merge sa o fac dar nu la reprezentanta ca ma rupe l bani sau la alte service-uri unde as putea ramane fara piesele originale ale ei ....
Multumesc.