![]() |
intrebare
Salut!
Am si eu un lupo 1.4 dar am ceva probleme cu el :( 1. cand dau drumul la caldura vine un miros de carpa arsa ( mai bine spus pute urat ) 2. imi mananca mult antigel. m-am uitat la furtune si sunt ok, nu lasa nici pata sub masina. Daca stie cineva unde as putea merge sa o fac dar nu la reprezentanta ca ma rupe l bani sau la alte service-uri unde as putea ramane fara piesele originale ale ei .... Multumesc. |
Re: intrebare
la 1 schimba filtrul de habitaclu/polen..si scapi de miros, la 2 vezi sa nu ai un por in radiator.
eu toate reviziile, schimbat placute si altele le fac la un service autorizat, s eafla in aparatorii patriei, stai langa masina ....sunt super ok baietii, preturi bune...lucreaza in general cu masini din grupul VAG scrie-mi pe yahoo la gtigabi sa iti dau detalii |
Re: intrebare
Ca sa scapi de miros schimba filtrul de polen si vezi ca se gaseste un spray eu am dat 20 lei care e cu spuma si are un furtunas pe care-l bagi pe toate gurile de aerisire si le umplii de spuma din spray scapi de miros garantat
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning