Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   intrebare (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/154384-intrebare.html)

Horia_69 19-11-09 04:28

intrebare
 
Salut!

Am si eu un lupo 1.4 dar am ceva probleme cu el :(
1. cand dau drumul la caldura vine un miros de carpa arsa ( mai bine spus pute urat )
2. imi mananca mult antigel. m-am uitat la furtune si sunt ok, nu lasa nici pata sub masina.

Daca stie cineva unde as putea merge sa o fac dar nu la reprezentanta ca ma rupe l bani sau la alte service-uri unde as putea ramane fara piesele originale ale ei ....


Multumesc.

gtigabi 21-11-09 11:23

Re: intrebare
 
la 1 schimba filtrul de habitaclu/polen..si scapi de miros, la 2 vezi sa nu ai un por in radiator.

eu toate reviziile, schimbat placute si altele le fac la un service autorizat, s eafla in aparatorii patriei, stai langa masina ....sunt super ok baietii, preturi bune...lucreaza in general cu masini din grupul VAG


scrie-mi pe yahoo la gtigabi sa iti dau detalii

sorincel 08-02-10 20:23

Re: intrebare
 
Ca sa scapi de miros schimba filtrul de polen si vezi ca se gaseste un spray eu am dat 20 lei care e cu spuma si are un furtunas pe care-l bagi pe toate gurile de aerisire si le umplii de spuma din spray scapi de miros garantat


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning