Re: intrebare...
am vorbit cu baba Aglaia azi dimineata si mi-a zis ca la drum de seara sa te uiti pe dreapta cand mergi pe drum si tre sa vezi o dama de pica la prima caterinca! opresti, o intrebi cat e scoru si atunci dupa ce-ti faci treaba o sa-ti mearga dinnou.. e o vraja de deochi... masina ta e deocheata la bec.. e cumva rosie?
__________________
chei briceag, chei originale, carcase de chei originale...
|