e posibil sa nu fie lipita sticla de far am patit si eu asa cand aveam cielo si am avut " un por " in izolatie ( am pus pleoapele si am dat si la imbinare cu silicon , si s-a rezlvat).
pt geamuri si oglinzi iti recomand dezmembrari auto din stefanesti cred ca am eu nr de acolo . caut si las pm .