Salut! Am pe Vento sistemul de incalzire Thermotronic si din greseala cand am montat mp3 playerul am rupt senzorul de temperatura din interior montat in bord. Intrebarea mea disperata este daca fara acela senzor se modifica incalzirea masinii sau cum va functiaona sistemul de incalzire si fara acel senzor???
Va multumesc anticipat!!!