Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   probleme vento (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/118703-probleme-vento.html)

mali84 11-04-09 13:55

probleme vento
 
Salut! Am pe Vento sistemul de incalzire Thermotronic si din greseala cand am montat mp3 playerul am rupt senzorul de temperatura din interior montat in bord. Intrebarea mea disperata este daca fara acela senzor se modifica incalzirea masinii sau cum va functiaona sistemul de incalzire si fara acel senzor??? :oops:

Va multumesc anticipat!!!

crywolf 12-04-09 20:52

Re: VW Golf II - Proprietari, aratati-va masinile
 
si crezi ca ti se va raspunde aici?

Marius 17-04-09 22:25

Re: probleme vento
 
Cu siguranta nu mai functioneaza corect sistemul de climatizare.

danielddd 24-04-09 15:22

Re: probleme vento
 
Am si eu thermotronic,si nu inteleg sistemul ala deloc.Cum vad si eu daca merge si daca nu? caldura si aer rece imi baga destul,dar nu stiu daca dau de ex. al 4 d e grade baga chiar 24 de grade? mie mi s-a parut ca baga rece..acuma.. nu stiu...Poate pune cineva o schema sau poze cu sistemul asta..

paul_ral 04-05-09 10:16

Re: probleme vento
 
4 Attachment(s)
Thermotronicul functioneaza numai pe incalzire, este un sistem automat de incalzire, reglabil manual


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning