Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Alte discutii VW

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-09, 18:28   #76
S0rinaKE

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 36
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Dar nu este cam tarziu la 10.00?? Eu preferam ora 08.30 - 09.00 cel tarziu... sa nu prindem UltraVioletele ! Sunt si eu Pentru locatia propusa de Sorin (scuze pt intarziere dar acum am luat placa de baza de la service)
Cine are GRATAR sa aduca! (Daca vor fi prea multe e mai bine decat deloc)
Mancarea & Baututa (in grija fiecaruia) Ce! Cat! De care! (la o adica facem si Schimburi )
Va rog sa tineti seama de un lucru! E Duminica si nu se lucreaza, Aviz celor ce mai au de facut :modificari, retusuri, verificari, inlocuiri, tunning, etc. ca suntem la Relaxare - Fapt pentru care nu uitati: Tablele, Cartile de joc, Mingii, Palete, etc. Va multumesc!
S0rinaKE is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 19:15   #77
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Angry Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Deci, sorine...eu nu stiu daca pot sa merg pe acolo...pana la asfalt nu am decat vreo 9cm....
B12ZMD is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 19:42   #78
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Quote:
Originally Posted by cvag3 View Post
Sorine, asta e drumul?
Eu ma gandeam ca vin la un gratar nu sa-mi las masina pe acolo.
Nu are nimeni un amortizor fata? Ca pe al meu l-am facut praf.


TU te plangi ????????
B12ZMD is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 20:04   #79
Sorin Golf 3 cabrio

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,173
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Quote:
Originally Posted by B12ZMD View Post
Deci, sorine...eu nu stiu daca pot sa merg pe acolo...pana la asfalt nu am decat vreo 9cm....

Cam tot atat am si eu. Oricum avem si padure direct la asfalt, daca e poposim acolo..

Vedem la fata locului!
Sorin Golf 3 cabrio is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 20:32   #80
roberto27

Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 560
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Pentru Mihai si Claudiu vad ca va cam da-ti loviti, glumesc.Lasati baieti ca ne descurcam noi, numai sa ajungem acolo. Eu am un gratar si il aduc si sa ne ajute cel de sus sa fie frumos afara ca vad ca astia de la meteo au inceput s-o cam dea in bara.
roberto27 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-09, 22:06   #81
Bobby boss
VW Driver

Stage 5
 
Bobby boss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 1,254
Member of:
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

se anunta distractie maxima foarte frumos .
Bobby boss is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 09:34   #82
B-98-NPO

Stage 3
 
B-98-NPO's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 136
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Sal la toata lumea si bine v-am gasit duminica daca va strangeti am sa vin si eu daca ma primiti cu inca cativa prieteni propietari de mk3 si mk4 asta bine inteles daca ne primiti sau daca mai aveti loc si pt noi
__________________
Vw Golf III 1.8 Benzina 90 CP,ABS,Oglinzi electrice si incalzite,Xenon,Jate 15'',in curand ....Geamuri electrice,AC,amortizoare sport reglabile,si altele.
Montez Folie Auto cu autorizatie RAR sau fara autorizatie

Last edited by B-98-NPO; 26-03-09 at 09:36.
B-98-NPO is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 18:37   #83
Sorin Golf 3 cabrio

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,173
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Quote:
Originally Posted by B-98-NPO View Post
Sal la toata lumea si bine v-am gasit duminica daca va strangeti am sa vin si eu daca ma primiti cu inca cativa prieteni propietari de mk3 si mk4 asta bine inteles daca ne primiti sau daca mai aveti loc si pt noi

Bine ai venit!

Te asteptam cu drag....









dar....






....








....








....






.....






....






vezi ca





....






....





.....







trebuie sa ne faceti cinste !!!!!!!!!!
Sorin Golf 3 cabrio is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 19:52   #84
Nick__

Stage 4
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 201
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Quote:
Originally Posted by B-98-NPO View Post
Sal la toata lumea si bine v-am gasit duminica daca va strangeti am sa vin si eu daca ma primiti cu inca cativa prieteni propietari de mk3 si mk4 asta bine inteles daca ne primiti sau daca mai aveti loc si pt noi
Esti ca si fratele nostru duminica esti bine venit te asteptam si pa tine si prieteni tai sunteti bine veniti toti care vreti sa mai veniti va asteptam duminica

Duminica asta sa veniti toti ca se discuta marea intalnire a gretarelor sa nu lipsiti si daca lipseste cineva sa nu uitati sa verificati meilurile sa stiti ce sa vorbit la intalnire asa ca va asteptam pa toti toate nu conteaza varsta sexul toti o sa facem un gretar si multe altele

Si ce am mai uitat la intalniri sa nu va mai prind ca cereti bani pentru serviciile voastre nu conteaza care la intalniri totul e gratis mai putin piesele si altele care te costa si pa tn bani dar restu sa nu va mai vad ca cereti bani nici macar 1 ron

Last edited by Nick__; 26-03-09 at 19:55.
Nick__ is offline   Reply With Quote
Old 26-03-09, 22:06   #85
Sorin Golf 3 cabrio

Stage 5
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,173
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Cica tre sa faca cinstea de nou membru...
Sorin Golf 3 cabrio is offline   Reply With Quote
Old 27-03-09, 09:07   #86
roberto27

Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 560
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Sa inteleg ca duminica va fi o aglomeratie mareeeee de tot de MK3-uri si ca vom bloca accesul in Parcul Carol.........si ce daca..., ne vedem cu totii acolo.
roberto27 is offline   Reply With Quote
Old 27-03-09, 19:40   #87
cvag3

Stage 2
 
cvag3's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 26
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Pana la urma iar ne inghesuim la carol? Vin fara masina daca e asa, nu am unde sa parchez...
cvag3 is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 11:10   #88
S0rinaKE

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 36
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Ar cam trebui sa luam in calcul schimbarea locatiei.... pentru ca nu are sa se mai poata la Carol din cauza aglomeratiei plus trecerea la Ora de Vara. Cred ca la Intalnirea de gratar o sa avem ce dezbate... In special micul castigator! Duminica asta nu va pot onora cu prezenta Job Time!
S0rinaKE is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 13:13   #89
florin1309ro

Stage 3
 
florin1309ro's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 89
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Iti facem un rezumat Sorine....Probabil ca dupa gratar o sa ne intoarcem duminica la Bordei...Poate va ginditi sa parcam la Carol pe partea cealalta a farfuriei sau chiar vis-a-vis, la intrare in parc e omor la 12.00....

Last edited by florin1309ro; 28-03-09 at 13:17.
florin1309ro is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 13:24   #90
roberto27

Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 560
Default Re: Intalniri Spontane mk3 bucuresti

Florin la care parte te referi? La cea pe Candiano Popescu sau pe partea dreapta care urca spre Filaret? Din ce am vazut eu pe partea care urca spre Filaret se poate parca fara griji pentru ca se formeaza o bucla mica si este loc destul. Pe partea cu Candiano Popescu mai mult ca sigur ca maine o sa fie plin si pe acea parte.
roberto27 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -