Practic , masina nu mai trage nu ?? , vezi ca sar putea sa fie urm
1 : furtun turbo spart (iti pierde presiune )
2 : senzor presiune turbo defect
3 : valve turbo defecte
Dute sa fai o diagnoza , trebuie sa iti apara pe diagnoza defectul pt ca este unul electric si nu unul mecani,
Bafta
Quote:
Originally Posted by coco 26
am un passat 2002 1.9 tdi 101 cp
am o mica problema
daca ma duc peste 300 de ture in viteza 3 imi reduce puterea si merge ca un diesel normal si mai mult de 120 km si pedala este jos de tot.
va rog sa ma ajutati daca a mai patit cineva
|