![]() |
please help
am un passat 2002 1.9 tdi 101 cp
am o mica problema daca ma duc peste 300 de ture in viteza 3 imi reduce puterea si merge ca un diesel normal si mai mult de 120 km si pedala este jos de tot. va rog sa ma ajutati daca a mai patit cineva |
Re: please help
Practic , masina nu mai trage nu ?? , vezi ca sar putea sa fie urm
1 : furtun turbo spart (iti pierde presiune ) 2 : senzor presiune turbo defect 3 : valve turbo defecte Dute sa fai o diagnoza , trebuie sa iti apara pe diagnoza defectul pt ca este unul electric si nu unul mecani, Bafta Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning