ce e cu mine ma?!
sa zic si de clatite pe bdul dacia , pe langa lic cantemir...aaa.. si akolo mai e si o rotiserie.. pui bun p akolo
pizza... care sa vina akasa..
am asa... four star pizza , la prima si a3a ,a5a etc pizza comandata primesti una gratis

pt site adaugati un .ro la nume
trentapizza... la fel pt site un .ro
jerry's ... nu mai am numere de tel ..help