Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-06-08, 10:59   #1
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs up Editoare video !

As vrea , daca se poate sa deschid un topic in care sa postam nume si / sau programe de editare video si filmulete mici 5-15 min facute cu ele , un fel de demo movie , daca ii pot spune asa ...

Eu am lucrat pana acum cu :

- Windows Movie Maker ( porcarie , bun pentru incepatori )
- Video Impression 2 ( bunicel , putine efecte , ia mult timp [ cel putin asa mi se pare mie ] la procesarea filmelor si ocupa enorm de mult spatiu in format AVI )

Atat ... am auzit de Pinacle Studio , Adobe Video 3 , Corel Ulead Video , Cyberlink Power Director ... nu le-am incercat ... trebuie sa mai schimb niste piese ( Ram si CPU ) la pc si dupaia ...
vn-08-nen is offline  
Old 25-06-08, 11:43   #2
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Editoare video !

Pinnacle imi place foarte mult.
Mustang is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -