Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Editoare video ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/82341-editoare-video.html)

vn-08-nen 25-06-08 10:59

Editoare video !
 
As vrea , daca se poate sa deschid un topic in care sa postam nume si / sau programe de editare video si filmulete mici 5-15 min facute cu ele , un fel de demo movie , daca ii pot spune asa ...

Eu am lucrat pana acum cu :

- Windows Movie Maker ( porcarie , bun pentru incepatori )
- Video Impression 2 ( bunicel , putine efecte , ia mult timp [ cel putin asa mi se pare mie ] la procesarea filmelor si ocupa enorm de mult spatiu in format AVI )

Atat ... am auzit de Pinacle Studio , Adobe Video 3 , Corel Ulead Video , Cyberlink Power Director ... nu le-am incercat ... trebuie sa mai schimb niste piese ( Ram si CPU ) la pc si dupaia ... :rolleyes2

Mustang 25-06-08 11:43

Re: Editoare video !
 
Pinnacle imi place foarte mult. ;)


All times are GMT +2. The time now is 23:06.

- Copyright 2026 4Tuning