Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 19-05-08, 19:57   #1
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Va rog sa ma ajutati.....

Dupa cum spune numele topicului am nevoie de ajutor...Pe cardul aparatului am avut niste poze...Cred ca leam sters ca nu mai sunt nici pe card nici pe calculator...Am nevoie de un program bun de recuperat datele de pe card...Pozele acelea sunt foarte importante. Am un aparat Panasonic lumix fz-50ek cu card 4gb...As dori sa imi ziceti un program eficient pentru a recupera acele poze....

Daca iam dat format la card am vreo sansa sa le mai recuperez?


Multumesc anticipat
__________________


Te rog voteaza-ma aici in concursul Opel Adam.
Multumesc
E-mail: [email protected]
alexcump is offline   Reply With Quote
Old 19-05-08, 20:01   #2
otzy_007

Stage 3
 
otzy_007's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 84
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

daca nu ai pus nimic pe card dupa format ai putea recupera. incearca cu Recover4All sau altele din astea
otzy_007 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-08, 20:04   #3
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

o sa incerc tot ce ziceti, problema e ca am facut poze cu nemiluita

Last edited by alexcump; 19-05-08 at 20:06.
alexcump is offline   Reply With Quote
Old 20-05-08, 00:03   #4
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

Quote:
Originally Posted by otzy_007 View Post
daca nu ai pus nimic pe card dupa format ai putea recupera. incearca cu Recover4All sau altele din astea
aprob ce zice colegu` dar depinde si de tipul cardului. Si cum a zis si colegu mai sus: daca ai bagat alte date pe card dupa format nu mai sunt sanse, oricum sansele sunt minime si asa
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 20-05-08, 13:41   #5
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

la revedere si drum bun... ma... daca sunt importante... le scoti repede pe un CD. nu umbli cu ele asa ca e riscant
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 05:02   #6
Alex2Fast4U

Stage 5
 
Alex2Fast4U's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 490
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

boss.. cauta-ma pe mess.. id in profil.. am eu un program care functioneaza..
Alex2Fast4U is offline   Reply With Quote
Old 25-05-08, 15:51   #7
xenon_bn

Stage 3
 
xenon_bn's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 92
Member of:
[Toyota]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

eu folosesc Handy Recovery , cel putin si eu mi-am recuperat pozele de pe un mmc de 256mb pe care le-am sters

multa bafta
xenon_bn is offline   Reply With Quote
Old 26-05-08, 19:47   #8
cipoNCE
Dacia Driver

Stage 4
 
cipoNCE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 281
Member of:
[DACIA]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

de pe card nu am incercat sa recuperez ca inca nu am avut nevoie de asa ceva, insa sigur merge 100%... cum fac poze cand ajung acasa le descarc moment pe calculator.
pe calculator in schimb cand sterg ceva, indiferent ca e exe, pdf, jpg, bmp, etc.. si ma trezesc pe ceva timp ca am nevoie, am folosit file scavenger si am gasit tot ce am sters.
la cineva i s`a formatat tot hdd`ul si repartitionat, deci nu mai erau aceleasi partitii. am dat un search la poze de pe tot hdd`ul si am gasit de la prima la ultima, poze sterse inclusiv de acum cativa ani cand si`a luat calculatorul
cipoNCE is offline   Reply With Quote
Old 01-06-08, 21:01   #9
alexcump

Stage 5
 
alexcump's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 605
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

Va multumesc o sa incerc tot ce miati recomandat
alexcump is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 22:56   #10
Tataee_^

Stage 5
 
Tataee_^'s Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 505
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

Am considerat ca e mai bine sa nu fac si eu un alt topic!

Cine poate sa imi zica si mie un program sau un site cu care sa pot salva fisiere de pe youtube ( adica videoclipuri ).
Multumesc!
Tataee_^ is offline   Reply With Quote
Old 02-03-09, 23:05   #11
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

save2pc ....
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 07:33   #12
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

Youtube Downloader.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 08:25   #13
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

d'oh...am si eu o problema mititica...o intrebare de fapt: se pot recupera pozele care au fost salvate in memoria aparatului si apoi sterse?!
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 08:32   #14
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,371
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

- VIRTUAL DUB
- BACK TO LIFE
- Hiren's BootCd ---> Aplicatia e o imagine de cd, trebuie neaparat sa ii dati burn la un cd cu ea.
- Ontrack EasyRecovery Pro
- Get data back


Astea sunt cele mai bune programe de recovery data. Asa a zis un CyberFriend)
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 03-03-09, 08:40   #15
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Va rog sa ma ajutati.....

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
- VIRTUAL DUB
- BACK TO LIFE
- Hiren's BootCd ---> Aplicatia e o imagine de cd, trebuie neaparat sa ii dati burn la un cd cu ea.
- Ontrack EasyRecovery Pro
- Get data back


Astea sunt cele mai bune programe de recovery data. Asa a zis un CyberFriend)
da, dar din cate am inteles merg numai pt carduri or something..si eu am nevoie de recuperare din memoria aparatului
Sasha is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -