Member of: [4 Speed Squad] [PARTICIPANT CURSE] [Honda] [Opel]
ceasuri de bord!
cine poate sa-mi dea cateva linkuri pentru ceasuri de bord?
nu sa le cumpar...sa leimprim doar
stiu ca exista.... unu fiind http://www.dynamiitti.com/autodata/mpohjat.html --> pt cateva japoneze.
Member of: [4 Speed Squad] [PARTICIPANT CURSE] [Honda] [Opel]
pai da pt ca nu imi trebuie decat fata....cum e de exemplu pt matiz,vezi mai sus
imi trebuie de renault 18 pt un renault 18 (asta cred ca a creeat confuzie),de astra pt astra...si tot asa...