faza e urmatoarea...ma intereseaza daca e cineva pe forum instructor...sau daca cunoasteti unul....dc ? pt ca doresc sa fac cu o persoana tanara , care sa stie sa ma invetze cum trebuie regulile

) ..nu ca as fi tufa...dar oricum

...NU VREAU SA MA DUC SA MA INSCRIU, CA ORICE ALTA PERSOANA, DEOARECE MI`E FRICA SA NU DAU PESTE UN BABALAU DE INSTRUCTOR....CARE CANTARESTI 100KG ARE 60 DE ANI SI NU NIMERESTE PEDALELE

sper sa ma intzelegetzi si sa ma ajutatzi ....ms...
P.S. daca se poate sa fie la o scoala de soferi mai \"performanta\" (vreau sa fac pe un Logan sau o masina mai buna...nu tico...nu dacia 1310

ms)