am o mare rugaminte....
stiu ca mai e pe forum subiectu asta,dar ma intereseaza daca poate cineva sa imi spuna sau sa ma ajute cu un link,despre legislatia in vigoare privind aducerea unei masini de afara
cum se calc tva-ul?si tot asa...
cam ce se mai plateste la noi in tara cand aduci o masina...
e cam urgenta treaba,si de aia

MULTUMESC ANTICIPAT!