deci avem "noroc" am gasit un hub care sta deschis non stop liber cu vreo 20 de useri online,in cazul in care il po****m cu macar 100 useri ne vor da si conturi de admin,adresa lui este sa-public.no-ip.info
si va rog sa stati cat mai mult on la inceput ca sa putem sa obtinem si conturile de admin.nikul celor pe de forum va fi de genu : [4tuning]nick,am reusit am facut rost si de hub acu poate nul po****ti