Re: Hub Dc++ 4tuning
-deci "problema" sta cam asa eu stiu sa fac hub de dc++,am nevoie de aprobarea unui oficial al acestui site pt ai purta numele si sa nu am probleme
-un al2lea pas ar fi sa gasiti un pc cu o banda de net mare si care sa stea deschis 24/24 care sa tina hubu,astept confirmarea primei conditii pe pm de la un oficial si dupa ma voi apuca sa il fac..
__________________
Renault Clio Symbol 1.4 16v
Opel Astra Bertone 1.8 16v
|