pai yo in italia in decembrie am dat 219 Euro pe telefon ..deci cred k e mult 70$ pt display...dupa mine iti convine sa cauti unu uzat (stricat) dar sa-i mearga display-ul si il pui pe cel kre zici k nu-i merge ..ar trebui sa coste mai putin cred..!!!