![]() |
Cine are Samsung D800 ?
dak avetzi samsung D800 raspundetzi k am si yo o intrebare
|
Re: Cine are Samsung D800 ?
pai pune intrebarea ...poate stiu raspunsul si cei fara d800 ;)
|
Re: Cine are Samsung D800 ?
vreau sa stiu cum pot sa instalez software pe el ...adik software tip Opera Mini ...si dak e posibil ...
|
Re: Cine are Samsung D800 ?
scuzati ca intru in conversatie...
caut si eu pt cineva un dispay de D800 ...am auzit ca e in jur la 70 $ ... e mult ...putin ...ce parere aveti ? |
Re: Cine are Samsung D800 ?
pai yo in italia in decembrie am dat 219 Euro pe telefon ..deci cred k e mult 70$ pt display...dupa mine iti convine sa cauti unu uzat (stricat) dar sa-i mearga display-ul si il pui pe cel kre zici k nu-i merge ..ar trebui sa coste mai putin cred..!!!
|
Re: Cine are Samsung D800 ?
deci nimeni nu stie nimik???
|
Re: Cine are Samsung D800 ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:14. |
- Copyright 2026 4Tuning