Salutare,
Am tot cautat si nu am gasit cat m-ar costa extinderea CASCO pentru strainatate

. Eu am CASCO la omniasig si in vacanta asta voiam sa ies cu masina in afara ocazie cu care vreau sa fac si extinderea CASCO pentru ca sa stau linistit. Mai este nevoie si dupa ce am intrat in UE ? Cam cat ar costa pentru un Logan ? Multumesc anticipat celor care imi vor raspunde.