Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-13, 16:07   #1
drifter250
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 0
Exclamation Nevoie de informatii va rog!

Salut tuturor! O sa trec direct al subiect stie cineva, un bmw seria 5 bleu inchis cu nr de inmatriculare B 68 CSM model 2003-2006, e o persoana mai in varsta cu par alb in cap, pare de la tara, la prima vedere................ orice informatie despre sofer este bine venita! Multumesc!
drifter250 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-13, 20:54   #2
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Nevoie de informatii va rog!

Quote:
Originally Posted by drifter250 View Post
Salut tuturor! O sa trec direct al subiect stie cineva, un bmw seria 5 bleu inchis cu nr de inmatriculare B 68 CSM model 2003-2006, e o persoana mai in varsta cu par alb in cap, pare de la tara, la prima vedere................ orice informatie despre sofer este bine venita! Multumesc!
mai multe detalii ar fi binevenite
de ce si pt ce il cauti ?

poate vrei sa ii dai in cap si sa ii furi masina sa zicem, eu de unde sa stiu?
__________________
Menorah Hora
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 02-07-13, 21:05   #3
drifter250
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 0
Default Re: Nevoie de informatii va rog!

Nu il caut ca sa ii fur maisna, il caut ca sa ii pot cere despagubiri pentru faptul ca mi-a atins masina si a plecat fara nici un stres.El venea de pe cedeaza, mi-a atins masina si a plecat mai departe,nici macar nu a oprit...mie cine imi plateste dauna?
drifter250 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-13, 21:07   #4
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Nevoie de informatii va rog!

Quote:
Originally Posted by drifter250 View Post
Nu il caut ca sa ii fur maisna, il caut ca sa ii pot cere despagubiri pentru faptul ca mi-a atins masina si a plecat fara nici un stres.El venea de pe cedeaza, mi-a atins masina si a plecat mai departe,nici macar nu a oprit...mie cine imi plateste dauna?
pai in cazul asta nu pe 4t se cauta masina/proprietarul ci la sectia de politie, cu declaratie si toate cele
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 02-07-13, 21:10   #5
drifter250
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 0
Default Re: Nevoie de informatii va rog!

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
pai in cazul asta nu pe 4t se cauta masina/proprietarul ci la sectia de politie, cu declaratie si toate cele
Am fost......... si e ca la noi, dovezi putine, au zis ca se ocupa, probabil dupa masina tipul e vreun pilos ........ daca stie cineva ceva de el bine, daca nu ,asta e, traim in romania, ce sa zic......
drifter250 is offline   Reply With Quote
Old 02-07-13, 22:36   #6
alex.panciu

Stage 5
 
alex.panciu's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 1,481
Default Re: Nevoie de informatii va rog!

Quote:
Originally Posted by drifter250 View Post
Am fost......... si e ca la noi, dovezi putine, au zis ca se ocupa, probabil dupa masina tipul e vreun pilos ........ daca stie cineva ceva de el bine, daca nu ,asta e, traim in romania, ce sa zic......
nu are nici o legatura masina de unde e,cine e el..s.a.m.d.....atat timp cat ai masina lovita si te-ai prezentat sa depui plangere trebuie sa te ajute,e obligat sa se prezinte in caz ca te-a lovit si tu ai urme pe masina....
daca nu se prezinta il cauta ei,ramne fara permis,iar tie iti vor da un proces verbal si asigurarea lui.....SUNT OBLIGATI.....
alex.panciu is offline   Reply With Quote
Old 02-07-13, 22:39   #7
drifter250
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 0
Default Re: Nevoie de informatii va rog!

Am inteles, ramane de vazut, sper sa se rezolve
drifter250 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -