Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Nevoie de informatii va rog! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/380514-nevoie-informatii-rog.html)

drifter250 02-07-13 16:07

Nevoie de informatii va rog!
 
Salut tuturor! O sa trec direct al subiect stie cineva, un bmw seria 5 bleu inchis cu nr de inmatriculare B 68 CSM model 2003-2006, e o persoana mai in varsta cu par alb in cap, pare de la tara, la prima vedere................ orice informatie despre sofer este bine venita! Multumesc!

Sasha 02-07-13 20:54

Re: Nevoie de informatii va rog!
 
Quote:

Originally Posted by drifter250 (Post 5516854)
Salut tuturor! O sa trec direct al subiect stie cineva, un bmw seria 5 bleu inchis cu nr de inmatriculare B 68 CSM model 2003-2006, e o persoana mai in varsta cu par alb in cap, pare de la tara, la prima vedere................ orice informatie despre sofer este bine venita! Multumesc!

mai multe detalii ar fi binevenite:)
de ce si pt ce il cauti ?

poate vrei sa ii dai in cap si sa ii furi masina sa zicem, eu de unde sa stiu? :)

drifter250 02-07-13 21:05

Re: Nevoie de informatii va rog!
 
Nu il caut ca sa ii fur maisna, il caut ca sa ii pot cere despagubiri pentru faptul ca mi-a atins masina si a plecat fara nici un stres.El venea de pe cedeaza, mi-a atins masina si a plecat mai departe,nici macar nu a oprit...mie cine imi plateste dauna?

Sasha 02-07-13 21:07

Re: Nevoie de informatii va rog!
 
Quote:

Originally Posted by drifter250 (Post 5517083)
Nu il caut ca sa ii fur maisna, il caut ca sa ii pot cere despagubiri pentru faptul ca mi-a atins masina si a plecat fara nici un stres.El venea de pe cedeaza, mi-a atins masina si a plecat mai departe,nici macar nu a oprit...mie cine imi plateste dauna?

pai in cazul asta nu pe 4t se cauta masina/proprietarul ci la sectia de politie, cu declaratie si toate cele :)

drifter250 02-07-13 21:10

Re: Nevoie de informatii va rog!
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 5517088)
pai in cazul asta nu pe 4t se cauta masina/proprietarul ci la sectia de politie, cu declaratie si toate cele :)

Am fost......... si e ca la noi, dovezi putine, au zis ca se ocupa, probabil dupa masina tipul e vreun pilos ........ daca stie cineva ceva de el bine, daca nu ,asta e, traim in romania, ce sa zic......

alex.panciu 02-07-13 22:36

Re: Nevoie de informatii va rog!
 
Quote:

Originally Posted by drifter250 (Post 5517093)
Am fost......... si e ca la noi, dovezi putine, au zis ca se ocupa, probabil dupa masina tipul e vreun pilos ........ daca stie cineva ceva de el bine, daca nu ,asta e, traim in romania, ce sa zic......

nu are nici o legatura masina de unde e,cine e el..s.a.m.d.....atat timp cat ai masina lovita si te-ai prezentat sa depui plangere trebuie sa te ajute,e obligat sa se prezinte in caz ca te-a lovit si tu ai urme pe masina....
daca nu se prezinta il cauta ei,ramne fara permis,iar tie iti vor da un proces verbal si asigurarea lui.....SUNT OBLIGATI.....

drifter250 02-07-13 22:39

Re: Nevoie de informatii va rog!
 
Am inteles, ramane de vazut, sper sa se rezolve


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning