oook. sa spun parerea mea:
m-am saturat de muzica facuta pe banda. ma deranjeaza si pe mine faptul ca orientarea e mai mult spre bani decat autenticitate. ma deranjeaza ca fanii sunt tratati ca marionete s.a.m.d
de ce sa compui 10 melodii proaste cand poti scoate doua dar de calitate?