![]() |
Muzica pentru toti
ce parere aveti despre?
Quote:
|
Re: Muzica pentru toti
ai putea sa spui cine a scris asa ceva? oricum in mare parte are dreptate. ce e pacat e ca compara muzica romaneasca cu muzica buna sa zic, cu toate ca nu suntem singurii care producem multe "hit-uri" de genul acesta
|
Re: Muzica pentru toti
Quote:
daca vrei sa-l gasesti il gasesti yahoo 360 |
Re: Muzica pentru toti
oook. sa spun parerea mea:
m-am saturat de muzica facuta pe banda. ma deranjeaza si pe mine faptul ca orientarea e mai mult spre bani decat autenticitate. ma deranjeaza ca fanii sunt tratati ca marionete s.a.m.d de ce sa compui 10 melodii proaste cand poti scoate doua dar de calitate? |
| All times are GMT +2. The time now is 22:23. |
- Copyright 2026 4Tuning