Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: connex vs. orange
orange 93 38.59%
connex 148 61.41%
Voters: 241. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-10-04, 05:35   #16
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

am abonament connex... cartele de orange... si soon imi iau zapp

dar cel mai mult imi place connexu! ( rup centu )
Eryka is offline  
Old 28-10-04, 01:48   #17
iasi_drifter

Stage 5
 
iasi_drifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 792
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cum zicea si IS 18 BOG Iasi-ul e plin de nr. pe orange (majoritatea pe care ii stiu is asa) iar cei din Bucale is mai mult pe connex. Asa ca io is tot cu PORTOCALA
iasi_drifter is offline  
Old 28-10-04, 11:01   #18
Bogdan_16v
Guest
 
Posts: n/a
Default

Oricare ar fi, aseara, cand a fost cutremur, au cazut ambele retele de telefonie mobila...ce jafuri de retele, se dau 100 de apeluri simultan si se blocheaza Asa e si cand ma duc la meci, tot meciu un telefon nu pot sa dau...parca ar vorbi tot stadionul...le transmit acestor 2 companii sanatate si un picior in gura pt serviciile de rahat pe care le presetaza...
 
Old 28-10-04, 12:41   #19
shadow

Presedinte AfterDark Racing

Stage 5
 
shadow's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,876
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Si eu tot unul din ultimile abonamente Connex Cent 500 de aproape 4 ani.
Dar la programul de fidelitate este mai bun Orange!!!
Dar tot Connex prefer, mai ales cand am 500 de min de vb. in weekend!!!
__________________
De vanzare: Honda Civic Type R FN2 2.0 i-VTEC: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3673736

shadow is offline  
Old 28-10-04, 15:18   #20
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

dupa primul an pe cartela la orange mi-am facut abonament .. si acuma am un an pe abonament de 2 ani am orange ...o arecum is multumit dar parca prea mari is facturile astea ... si aseara dupa cutremur a picat orangeul .. si cand am prins si eu reteaua culmea ca am dat de mesageria vocala a persoanei respective .....


vreau sa -mi schimb tel .. am pus pe undeva un post ca vand siemens a55 detalii pe privat !!!!!!!
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 28-10-04, 17:19   #21
Diutza_1510
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4
Default

eu am abonament la connex de 2 ani si sunt multumita...
Diutza_1510 is offline  
Old 29-10-04, 01:27   #22
DJ10BOD

Stage 4
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 234
Default

Connex rules!!!
Am un connex d 4 ani juma' n-am avut nici o problema... 500 d minute in cent... vorbesc in week-end d ma sparg! la un pretz atat d mic!
Oricum eu cred k aici conteaza si cei din jurul tau! Adik dak cineva are maj prietenilor pe una din retele normal k nu-i convine sa se conecteze la alta retea...
DJ10BOD is offline  
Old 29-10-04, 16:59   #23
killme

Stage 3
 
killme's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 97
Default

votez cu orange ca asta am
killme is offline  
Old 01-11-04, 00:18   #24
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

Viitorul Suna bine Connex si aici
Psycho is offline  
Old 01-11-04, 09:34   #25
MMihai

Stage 5
 
MMihai's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,796
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[FullSpeed Racing]
Default

eu am abonament Orange dar din decembrie trec pe cartela Connex.. as vota cu ambele dar mai bine ma abtin ca lasa mult de dorit ambele parti :P
MMihai is offline  
Old 01-11-04, 11:08   #26
Ema

Stage 5
 
Ema's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 373
Default

Familie fidela Connex! Abonamente din '97 si cartele tot cam asa.
Ema is offline  
Old 03-11-04, 02:03   #27
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sonnya\"
dar .. oare cum e cu Zapp`ul ? )))))) ca asta nu stiu
sonnya, intreaba \"grupul soferilor neprinsi de radar\" -> era o reclama la kiss fm.. si probabil ca daca nu auzeam cuvintele keie nici nu o remarcam

La abonamente connexul comparativ cu orange`ul incarca nota.. testat.
La cartele.. prefer orange
-> Gabi shtiam de dialog ca da 1$ la 100min.. si connexul da bonus sau le`ai incurcat?

Fiecare are avantajele si dezavantajele lor, connexul e mai fidel cu clientii [dar s`au tzapit mai des!], dialogul are oferte mai avantajoase [dar sunt mai siguri pe situatie ] .. Oricum majoritatea care au de ales decid in functie de media anturajului
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 03-11-04, 08:35   #28
Diutza_1510
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4
Default

la cartela connex-ul da 1,5 $ la 100 min vorbite.. si orange-ul parca tot asa , nu stiu...

oricum si eu sunt de parerea k anturajul conteaza atunci cand alegi compania..
Diutza_1510 is offline  
Old 03-11-04, 08:44   #29
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

am connex cent (500 min) de un an shi ceva (10 min gratuite pe luna) shi ma tot suna ashtia de la connex sa il schimb ca ii bag in paguba (mie imi raman la sfarshitul lunii de factura maxim 10 minute in cent) ca vb de ma uita d-zeu la tel concluzie i love connex shi nu renuntz la el
__________________
NeedForSpeed until crash!!!
atzone is offline  
Old 26-11-04, 11:21   #30
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

eu am orange de vreo 3 ani si nu m-am plans niciodata de el...sa stitzi ca ati omis ceva..orange-ul e bun si telefoane mobile!!!!!!
orlando is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -