Quote:
|
Originally Posted by \"sonnya\"
dar .. oare cum e cu Zapp`ul ?  )))))) ca asta nu stiu
|
sonnya, intreaba \"grupul soferilor neprinsi de radar\"

-> era o reclama la kiss fm.. si probabil ca daca nu auzeam
cuvintele keie nici nu o remarcam
La abonamente connexul comparativ cu orange`ul incarca nota.. testat.
La cartele.. prefer orange
-> Gabi shtiam de dialog ca da 1$ la 100min.. si connexul da bonus sau le`ai incurcat?
Fiecare are avantajele si dezavantajele lor, connexul e mai fidel cu clientii [dar s`au tzapit mai des!], dialogul are oferte mai avantajoase [dar sunt mai siguri pe situatie

] .. Oricum majoritatea care au de ales decid in functie de media anturajului