Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-07-10, 22:01   #1
FED express
Old School Cars

Stage 5
 
FED express's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 5,265
Member of:
[Colectionar Machete]
[Old School Cars]
[FORD]
Exclamation Info pentru calatorie

Baieti, prieteni...in vara asta este pobsil sa tranzitez Albania sau Kosovo.
intrebarea mea este: stiti cumva daca sunt probleme in zona, ati fost careva, la ce sa fim atenti.De Kosovo stiu, dar as vrea mai multe informatii.
Ruta ar fi Romania-Bulgaria-Grecia-Albania/Kosovo-Serbia-Croatia-Slovenia-austria-ungaria-Romania.Cam astea ar fi.Deci daca aveti informatii sau ceva de spus, va rog mult sa ma ajutati cu informatii!!
FED express is offline  
Old 12-07-10, 00:26   #2
Frizz

Stage 3
 
Frizz's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 139
Default Re: Info pentru calatorie

In Albania sa faci foarte mare atentie, la fel si in Serbia. Eu abia am venit de la sarbi, am fost in Belgrad cu doi prieteni. Respecta regulile si incearca sa fi cat mai diplomat. Nu stiu exact ce vei face, dar in caz de e vorba de distractie ai mare grija cu fetitele vesele... probabil stii povestea.

Drum bun.
Frizz is offline  
Old 12-07-10, 07:10   #3
xgeox

Stage 5
 
xgeox's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 4,106
Default Re: Info pentru calatorie

Nu-ti fa probleme in privinta sarbilor,kosovarilor,croatilor.Sunt mult peste noi la comportament.Am stat vreo 8-9 luni in zona Muntenegru-Kosovo,1 an si in Belgrad-Serbia si 9 luni in Croatia.Nu am avut absolut nici o problema.
__________________
Vand haine Vans,Diesel,Etnies,G-Star, Springfield,Zara,PullandBear,Bershka,Smog,H&M,Jack-Jones,Fishbone,DCshoes,Converse,Lefties', Adidas Originals,Asos,etc..Ochelari RayBan aviator si waifarer.Totul original 100%.Se pot vedea si proba in zona Costin Georgian.Trimit in alte orase ramburs prin posta.Clik pe hompage pentru stocul actual. ID: xge0x Tel:0724451140(george)
xgeox is offline  
Old 12-07-10, 07:56   #4
FED express
Old School Cars

Stage 5
 
FED express's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 5,265
Member of:
[Colectionar Machete]
[Old School Cars]
[FORD]
Default Re: Info pentru calatorie

Quote:
Originally Posted by Frizz View Post
In Albania sa faci foarte mare atentie, la fel si in Serbia. Eu abia am venit de la sarbi, am fost in Belgrad cu doi prieteni. Respecta regulile si incearca sa fi cat mai diplomat. Nu stiu exact ce vei face, dar in caz de e vorba de distractie ai mare grija cu fetitele vesele... probabil stii povestea.

Drum bun.
Multumesc mult prietene....mdaIn Albania nu am mai fost, de aceea intrebam, in rest de Serbia stiu ca am mai fost de 2 ori si mi se pare o tara frumoasa, si nu mi se pare ca ar fi o problema cu locuitorii.Despre urmarile razboiului stim cu totii.Nici nu avem probleme...numele meu de familie este Filipovici.Aveam o ruda originara din Serbia.
Multumesc de urare.

Quote:
Originally Posted by xgeox View Post
Nu-ti fa probleme in privinta sarbilor,kosovarilor,croatilor.Sunt mult peste noi la comportament.Am stat vreo 8-9 luni in zona Muntenegru-Kosovo,1 an si in Belgrad-Serbia si 9 luni in Croatia.Nu am avut absolut nici o problema.
Ok, multumesc mult prietene,nu imi fac probleme deloc, in Serbia am mai fost de2 ori si in Croatia la fel, Bosnia am facut-o odata, toate aceste tari mi se par fascinante si ma atrag, mai ales istoria lor si razboiul care le-a macinat.Vroiam sa stiu doar de Kosovo, ca este posibil sa trec pe acolo si chiar nu am mai fost, sa stiu la ce sa ma astept.
In rest, numai bine la toti si daca mai aveti ceva sa imi ziceti, chestii din trafic sau evenimente care le-ati avut in Peninsula Balcanica, sunteti liberi sa va exprimati, astept orice!!Multumesc la toti
FED express is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -