Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-09-06, 03:35   #181
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

faza e ca tipa nu e din bv...e de prin baia mare...si e stundeta (primul an) la cluj la ceva limbi straine...cred ca italiana daca nu ma insela memoria...prin campania mea de anti ea am aflat ca a ars-o toata covasna...si multi altii de pe meleagurile noastre...si nu numai... ...oricum deja mi se pare funny toata povestea...dar nu ma las
__________________
Yackone is offline  
Old 16-05-07, 18:18   #182
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Eram la liceu prin clasa a 11 a si vrb cu un coleg mha u te laudai k ai fufe care stiti voi si o zis da ma am una care o face bine cu gura scuzati expresile vulgare si mi o aduce in o ora k o sunase el pe aia in fine vine aia el ma prezinta si aia era cam suparata eu ii zik lu asta nu vreau ma pe fata asa gingasha e frumoasa gingasha dami alta fufa hai dami k is infierbantat si vreau sa dau o ... asta zice iao ma pe asta si va veti ineseli amandoi i fine am plecat cu ia pe drum ii zik hai la un suc sa imi spuna de ce e suparata si a zis numai conteaza si pleaca acasa iar eu o intreb daka ne mai gasim si ata data cu gandul tot la cotoharla si de atunci nu ne am mai vazut in fine dupa 3 ani zice mama " hai cu mine k am o sora de a mea si numai stiu nimik de ia hai sa vedem ce face zis si facut ajungla sora aia a ei vine un pusti mik "varu meu" si zice matusha dute cu el sa ti-o prezinte pe sora lui numai ce dau sa plec vine si asta la care imi zice "Salut, mai vrei sa mi-o tragi?" bine inteles k m-am simtit penibil in fatza mamei si a matushi si am incercat sa le explik sa rezolvat pe cale amiabila da eu numa cat ma gandesc si amu is rosu la fatza! tipa care mi o daduse ala sa fac o treaba rusinoasa cu ia era de fapt vara mea!
Strainger is offline  
Old 16-05-07, 18:34   #183
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Quote:
Originally Posted by Strainger View Post
Eram la liceu prin clasa a 11 a si vrb cu un coleg mha u te laudai k ai fufe care stiti voi si o zis da ma am una care o face bine cu gura scuzati expresile vulgare si mi o aduce in o ora k o sunase el pe aia in fine vine aia el ma prezinta si aia era cam suparata eu ii zik lu asta nu vreau ma pe fata asa gingasha e frumoasa gingasha dami alta fufa hai dami k is infierbantat si vreau sa dau o ... asta zice iao ma pe asta si va veti ineseli amandoi i fine am plecat cu ia pe drum ii zik hai la un suc sa imi spuna de ce e suparata si a zis numai conteaza si pleaca acasa iar eu o intreb daka ne mai gasim si ata data cu gandul tot la cotoharla si de atunci nu ne am mai vazut in fine dupa 3 ani zice mama " hai cu mine k am o sora de a mea si numai stiu nimik de ia hai sa vedem ce face zis si facut ajungla sora aia a ei vine un pusti mik "varu meu" si zice matusha dute cu el sa ti-o prezinte pe sora lui numai ce dau sa plec vine si asta la care imi zice "Salut, mai vrei sa mi-o tragi?" bine inteles k m-am simtit penibil in fatza mamei si a matushi si am incercat sa le explik sa rezolvat pe cale amiabila da eu numa cat ma gandesc si amu is rosu la fatza! tipa care mi o daduse ala sa fac o treaba rusinoasa cu ia era de fapt vara mea!
ai kpu meu =)) asta zici ca ii luata dintr-un film ... da tot nu am inteles dc era suparata aia? s-a prins ca sunteti rude sau c? any way foarte aiurea...
RA_2fast4u is offline  
Old 16-05-07, 18:52   #184
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
ai kpu meu =)) asta zici ca ii luata dintr-un film ... da tot nu am inteles dc era suparata aia? s-a prins ca sunteti rude sau c? any way foarte aiurea...
Sincer nuj da eu am povestit in mare cele inamplate
Strainger is offline  
Old 17-05-07, 00:15   #185
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Ce verisoare tari ai
SHOGUN-A8 is offline  
Old 17-05-07, 00:33   #186
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Red face Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Mai am kateva momente penibile dar cik trebuiesc numai 2 posturi pe zii in fine mai pun una nj daca se poate faza asta numi penbila da eu am intrat in pamant de rusine

Eram in Italia si am intrat undeva in un restaurant sa iau masa de pranz si am cerut o mancare tradititionala restaurantului si misa adus niste spaghete cu sos si cu crabi de mare dinaia care trebuia sa le scoti carnea cu paiul din carapacea lor si am zis ce e asta asta e mancare stiind ca toata lumea vorba italiana numai eu eu romana am inceput sa iau putin lumea la misto nimeni nu zicea nimik am zis unei fete inainte sa platesc "Bagami as p... in spaghetele voastre si aia o zis "Draga nu imi zi mia zi bucatarului da oricum nu te intelege asha k degeaba ii zici si a venit vremea sa platesc si am mai zis "Da totusi bag.... si zii bucatarului k il .... " in fine eram putin rosu la fatza k era romi care lucrau acolo a 2 a zi zice rudele mele "Bah fate frumos k avem musafiri azi" la care eu am intrebat "Cine cine?" si raspunsu "eii o fata frumoasa care e prietena de familie cu noi o s vezi tu sa fi cuminte"
In fine vine fata aia eu eram pe laptop jucam ceva si intra ruda mea cufata aia uite a venit sa va fac cunostintza la care tipa "Lasati nu e nevoie ne cunoastem era tipul care vroia sa mi-o traga eri k nu iau placut spaghetele mele" va dati seama cum m-am simtit in acel moment mai aveam oleak si ma bagam sub masa da asta e pana la urma mi am cerut scuze nuj daka mo iertat eu sper din tot sufletul! Da tot nu imi plac spaghetele aleia!!
AAA si Ps: e buna de ... aia sper sa nu aiba cont aci k iar ma irosesc
Strainger is offline  
Old 17-05-07, 14:41   #187
Pro-Racer

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 72
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

@Strainger
Bah tu ai mare "noroc" la chesti dinastea.
Pro-Racer is offline  
Old 24-05-07, 01:44   #188
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

mie mi se pare puutin cam ireal.. sper sa nu te superi.. e o parere personala.
pHlow is offline  
Old 24-05-07, 21:39   #189
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Quote:
Originally Posted by pHlow View Post
mie mi se pare puutin cam ireal.. sper sa nu te superi.. e o parere personala.
Si mie la fel =))
Adica...prima faza era ok...dar cand ai spus si faza din italia...
SHOGUN-A8 is offline  
Old 26-05-07, 20:40   #190
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

maine afla ca de fapt maicasa e vitrega si a "vrajit" cu adevarata mama fara sa stie =))) am ras oricum comic baiatu ! oana zavoranu cu "esti soarele meu " e minciuna =)))
__________________

Move fast, hit hard, don't die easy !
Tboy is offline  
Old 26-05-07, 21:17   #191
Alex-Rahova

Stage 5
 
Alex-Rahova's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 874
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Quote:
Originally Posted by Strainger View Post
Mai am kateva momente penibile dar cik trebuiesc numai 2 posturi pe zii in fine mai pun una nj daca se poate faza asta numi penbila da eu am intrat in pamant de rusine

Eram in Italia ...
In fine vine fata aia eu eram pe laptop jucam ceva
defapt aici vroiai tu sa ajungi, nu ca ar fi fost vreun moment penibil..
Alex-Rahova is offline  
Old 26-05-07, 22:02   #192
Tboy

Stage 4
 
Tboy's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 219
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

hahaha =))) altu mai tampit ca mine ....
Tboy is offline  
Old 29-05-07, 15:21   #193
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

astazi... ploua de numa in cj si m-am dus sa imi duc niste colegi la sala sporturilor ( e un platou mare unde de obicei se si aduna lumea sa isi miste fundu sa arda caucioace si aia aia) ca aveau cursuri de condus la scoala de soferi... nah si ma duk eu acolo tocmai incetase ploaia.. multe balti.. chestii... platoul liber, nu era nimeni pe acolo... asa ca ma hotarasc sa fac eu ptuin spectacol.. accelerez.. trag frana de mana trag stanga de volan imi fuge fundu... si ca un bou ce is...cand face masina cam 90 de grade trag de volan sa nu ma intorc cu totu sa raman asa sa ma pot duce in directia acee... si numa ce aud un poc.. am facut pana... adica mi s-a desprins cauciucu de janta... (probabil era desumflat naiba stie ce ) ma cobor eu din masina... si nuj cum draku am avut norocul ca am ajuns chiar langa o copertina unde erau ceva instructori.. bah si numa ce nu se iau aia de mine .. si eu ma holbam la roata... :/ that was kinda fucked up...
RA_2fast4u is offline  
Old 29-05-07, 15:25   #194
Strainger

Stage 5
 
Strainger's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,492
Member of:
[2 Roti]
[VW]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Nu is tampit sau k sa ma laud da is momente penibile din viatza mea!!
Strainger is offline  
Old 29-05-07, 17:26   #195
BC-20-LET
Audi Driver

Stage 5
 
BC-20-LET's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,386
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Hai sa va povestesc si eu ceva de acum 3-4 ani, nu mai tin minte foarte bine. Eram o "petrecere"(betie ordinara) la proaspata iubita a unui bun prieten . Gasca de 8 baieti si respectiva fata . Noi stateam linistiti in bucatarie si bobinam bautura de zori(radu cu gagica in dormitor) si ii vine nebunului gastii "X" o pata pe chelie sa faca el niste nebunii. Deschide frigiderul, isi da jos pantalonii, baga fundul in frigider, inchide usa, ia o vaza cu flori -arunca apa si se pisa in vaza, era un cos in care erau niste covrigi de aia mari - la care el ia vreo 3-4 covrigi si ii pune pe p**a. Exact in acel moment se deschide usa si isi fac aparitia Radu si "x-uleasca" . Noi , toti muti pentru 2 sec, dupa care am izbucnit intr-un ras prostesc de nu ne mai reveneam, Radu se facuse rosu-ii era rusine ca e prieten cu niste animale ca noi, iar "X" a ramas incremenit cu covrigii pe p**a.
__________________
BC-20-LET is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -