Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-09-04, 15:59   #1
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default Cel mai penibil moment din viatza ta..

hai sa povestim aici toate momentele mai putin plakute prin care am fost nevoiti sa trecem... asa ca o sa incep eu ..

Cel mai nasol m`am simtit intr`o dimineata cand eram stresata sa nu intarzii de la prima oara (engleza) asa cum credeam eu .. (la cat de bine imi stiam oraru :P )
asa ca ..am intrat in skoala.. m`am dus la cabinetul de engleza..am intrat.. si am zis: \"Buna Dimineatza, ma scuzati ca am intarzit\"...si m`am asezat in prima banca pe care am vazut`olibera...
dupa cate`va secunde insa.. a bufnittoata clasa in ras..
problema era ca nu era clasa mea... nu aveam engleza... )
acolo avea ora o clasa numai de baiati.. de a 12`a...
m`am simtit destul de aiurea... pana la urma m`au oprit baietii la ei la ora..
__________________
Prioritatea de dreapta (optionala) - se aplica numai in cazul in care tu esti cel care vine din dreapta.
sonnya is offline  
Old 06-09-04, 16:08   #2
Kitana

Stage 4
 
Kitana's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 324
Default

cel mai penibil moment al meu a fost chear aseara dupa ce ne`am intors din orash eu sonnya soru`mea si o foparte buna prietena de`a ei roxana am stat taina si la o tzigare la mine akasa ka un moment dat sorumea si`a adus aminte ca nu si`a cumparat nishte pastile(e racita si face tratament) la ora 2 era deschisa doar o singura farmacie si aia este in centru ... eu si sonnya eram deja schimbate in pijama si ne`am gandit sa plecam asa pana la farmacie ... ne`am urcat noi toate 4 in mashina si am plecat pe la jumatatea drumului ne`am oprit sa schimbam cd cand langa noi se opreshte o masina si din ea ies doi baietzi care o cunoshteau pe roxana tipa care conducea bine intzles ca ne`am luat o baza de zile mari si ne intrebau de la ce spital ne`au furat daka de la ala de nebuni sau de la altul ... si asta a fost un moment super penibil cand ne`am dat noi seama ca de fapt si noi ii cunoshteam pe aia 2 mda nu mai plec in pijama cu mashina nici pana la coltzu strazi
Kitana is offline  
Old 06-09-04, 16:12   #3
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

hahahha ) se mai inatmpla...
asta e... daca ne`a fost lene sa ne mai skimbam...)) ziceam k nu ne vede nimeni... ;P
sonnya is offline  
Old 08-09-04, 23:05   #4
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Asta cred ca e topic facut doar pt voi doua
g-spott is offline  
Old 09-09-04, 03:29   #5
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

penibil a fost cand stateam in p goala , cand m-am nascut si se uita o curva de asistenta la mine si i-am dat una peste gura... ala da moment penibil... neah ... just kiddin , penibil ma simt de fiecare cand ma i-a gura pe dinainte si zic ce nu trebuie...
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 09-09-04, 14:43   #6
D.J.SS-TOT

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 64
Default

Cand iesim sonnya la un suc!?
D.J.SS-TOT is offline  
Old 09-09-04, 15:25   #7
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

ce mah vrei shi tu sa o vazi in pijamale???
ce-a mai penibila faza pe care mi-o amintesc era cand stateam la tel cu o fata shi ma dadeam drept tovarasul ei(acesta fiind langa mine) am vb bla bla shi la sfarshitul conversatiei aceasta cica shtiu ca nu esti bogdan dar vrei sa fii tu cu mine? eu am ramas prost cand am auzit.il intreb pasta la care ea cica nu il mai intreba pe bogdan shi il injura(tel pus pe speaker)shi ia asta foc faza la care eu eram prins intre ei.in fine termin ei shi yo raman cu aia pe cap pt urmatoarele 4-5 saptamani (nu ma plang)
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline  
Old 09-09-04, 23:12   #8
D.J.SS-TOT

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 64
Default

Ma simt penibil...
D.J.SS-TOT is offline  
Old 10-09-04, 13:28   #9
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Eu m-am simtit penibil la 2 faze ..asta-mi aduc aminte acum ...poate au mai fost :

Prima : M-am culcat dupa amiaza la 16:00 si m-am trezit la 19:00(ceasu arata 7 :P ) ...si eu de obicei incep orele dimineata la 7:30 ... cand am vazut repede ma agitam prin casa sa ma imbrac sa-mi iau caietele la mine bla bla ...am chemat taxi , m-am dus la scoala ...am ajuns in fata liceului si era cam pustiu da` nu m-am prins ...am vrut sa intru in curtea scolii si face aia de la poarta : ce faci ma venisi de acum sa prinzi loc? ...ca ore ai maine de dimineata! ...va dati seama ca mi-a picat fata

A doua si care e chiar nasoala: o fata intrase pe net sa caute nush ce pentru inmormatari(murise taicaso ) si eu cand am vazut-o cu SAD la nick am inceput s-o bazai ....si cand mi-a spus ce se intamplase ... va dati seama ! (G-Spott e vb de Irina .. )
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 10-09-04, 13:43   #10
D.J.SS-TOT

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 64
Default

Hai ma Al3xius! c naiba si tu!!! c fumasei inainte sa te culci????
D.J.SS-TOT is offline  
Old 10-09-04, 14:20   #11
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Al3xius chiar ca ..... atunci pot spune si eu ca a fost o treaba nasola .. pacat ca nu mai am logurile sa vi le arat... Tipa imi zicea ca ii murise taso si eu ziceam \"fata tu ai chef de baza, dute dreaq nu mai vorbi cu mine pana iti revi, ca astea nu`s glume\" duppa cateva minute de chat mi`am dat seama ca ei chiar ii murise tatal.

Tot cu asta .. dupa vreo doua zile mia zis sa ies cu ea la suc ca nu mai suporta in casa, ca plange non stop bla bla bla .... Cand am ajuns in bar totul ok .... dar cand ma uitam la ea ma bufnea un rassss ( mie si acum imi vine sa rad, numai cand ma gandesc ) ... nu stiu de ce ( stiu, eram mare nesimtit ) noroc ca aveau aia televizor si dadeam vina pe desenele animate care erau pe ecran .... dar asta e ... sper sa nu mai trec prin asa ceva! KISS YA`


D.J.SS-TOT: te rog fara mesaje offtopic, te rog. Spune daca ai ceva de spus pe tema topicului si gata.
__________________
Eu Simt Doar Placere ... Cand Publicul Ma Cere ... Si Ii Lovesc Cu Alte CUVINTE GRELE!
g-spott is offline  
Old 10-09-04, 14:30   #12
D.J.SS-TOT

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 64
Default

ok! hai nu te supara!!!
D.J.SS-TOT is offline  
Old 10-09-04, 14:37   #13
Øvi

Stage 4
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 287
Member of:
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"g-spott\"
Tot cu asta .. dupa vreo doua zile mia zis sa ies cu ea la suc ca nu mai suporta in casa, ca plange non stop bla bla bla .... Cand am ajuns in bar totul ok .... dar cand ma uitam la ea ma bufnea un rassss ( mie si acum imi vine sa rad, numai cand ma gandesc )
Frumos , n-am ce zice. Nu te prea duce mintea , nu ?
Øvi is offline  
Old 11-09-04, 20:24   #14
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D.J.SS-TOT\"
Cand iesim sonnya la un suc!?
cand vrei tu draga )
sonnya is offline  
Old 11-09-04, 20:25   #15
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"g-spott\"
Asta cred ca e topic facut doar pt voi doua
mm .. vezi ? nu`i facut doar pr nou doua...
au mai scris si altii..
si oricum cred ca toti au trecut prin momente penibile la viata lor.. dar nu toti au tupeu sa le povesteasca.. asta`i partea aII`a)
sonnya is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -