Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-09-04, 20:28   #16
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

CT-03-ART stai calm.. ca nu are cum sa ma vada in pijamale.. m`am invatzat minte.. nu mai ies asa din casa :P
sonnya is offline  
Old 11-09-04, 20:42   #17
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

ooops... cre`ca si eu am fost offtopic la mesajele anterioare da nu se pune..
se adminte nu ? ) (offtopic)
sonnya is offline  
Old 11-09-04, 21:36   #18
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Cel mai penibil m-am simtit atunci cand am vazut acest topic si am postat in el... Ups, 2 late...
 
Old 12-09-04, 01:11   #19
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D.J.SS-TOT\"
Hai ma Al3xius! c naiba si tu!!! c fumasei inainte sa te culci????
nu fumasem nimic pur si simplu eram somnoros dar sincer m-am simtit penibil rau de tot cand mi-a zis aia de la intrare ca am ore dimineata nu atunci ... m-am urcat frumusel in taxi si am plekt razand ca bou !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 12-09-04, 13:35   #20
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Øvi\"
Quote:
Originally Posted by \"g-spott\"
Tot cu asta .. dupa vreo doua zile mia zis sa ies cu ea la suc ca nu mai suporta in casa, ca plange non stop bla bla bla .... Cand am ajuns in bar totul ok .... dar cand ma uitam la ea ma bufnea un rassss ( mie si acum imi vine sa rad, numai cand ma gandesc )
Frumos , n-am ce zice. Nu te prea duce mintea , nu ?

Care e problema ta?!?!?! Nu ai fost acolo ... imi dadeai dreptate ... * I'm a funny guy ... Asta a fost .... Ma repet: stiu, am fost un nesimtit .... dar asta e. Acum suntem super amici. Daca ea nu mi-a zis nimic in privinta asta, crede-ma tu nu ai dreptu' sa ma judeci! Dupa ce ne intalnim face 2 face poti sa faci pe criticu` cat vrei!
__________________
Eu Simt Doar Placere ... Cand Publicul Ma Cere ... Si Ii Lovesc Cu Alte CUVINTE GRELE!
g-spott is offline  
Old 12-09-04, 14:22   #21
Horatiu
Speedline Motorsport Member

Stage 5
 
Horatiu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 594
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default

off-topic asa G-spott fii rau ..
Horatiu is offline  
Old 12-09-04, 14:36   #22
steph

Stage 5
 
steph's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 510
Default

cel mai penibil moment azinoapte la o petrecere numa de manelisti la acre am aterizat m-am asezat intr-un coltz ma uitam la aia cum rupeau femeile in figurile pe ritmurile lu gutzu m-am jucat vreo 2 ore pe telefon i-am urat la multzi ani sarbatoritei si am plekt.
steph is offline  
Old 12-09-04, 15:30   #23
CT-03-ART

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 682
Default

marpha moment(te compatimesc)pt ca stiu cum e pt ca am participat shi eu la o astfel de chestie dar nu am mai suportat shi mi-am luat un tovaras cu mine shi am mers la discoteca in pelea mea eram a doua zi stresat rau!
__________________

SEX@MYPLACE.NOW.OK
CT-03-ART is offline  
Old 13-09-04, 01:34   #24
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

cel mai nasol moment ii cand iti moare ) nu motoru ci **** in timp ce faci treburi sofisticate
Piry is offline  
Old 13-09-04, 13:17   #25
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Frate cel mai penal moment din viata mea a fost o data cand m-a invitat un prieten la o petrecere si el a spus duminica iar eu am inteles sambata
si l-am chemat si pe Shadow saracu impreuna cu ametita(asa numesc eu femeile) ajungem la ala si ramanem toti , ne uitam unii la altii ca prosti, si imi spune ala ca maine e petrecerea, deci atunci am ramas paf, credeam ca glumeste , sa vedeti cum se uita Shadow la mine. Dar a iesit bine ca pana la urma ne-am dus eu si cu sarbatoritu sa bem daca tot venisem.
__________________
luca is offline  
Old 13-09-04, 14:38   #26
D.J.SS-TOT

Stage 2
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 64
Default

Quote:
Dupa ce ne intalnim face 2 face poti sa faci pe criticu` cat vrei
Tipic oltenesc! \"Uite frate ce smeker este eu si tu nu!\" Nu uita sa-l injuri un pic!!!
D.J.SS-TOT is offline  
Old 13-09-04, 15:18   #27
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default

nu stiu dak a fost cel mai penibil moment, dar oricum am fost petarda sapt trecuta cand, cu okii dupa o tipa buna, am vrut sa fac la dreapta de pe bd. dacia (veneam DINSPRE pta romana) si sa intru pe calea victoriei PE CONTRASENS!! noroc k pe fiecare banda era cate o masina la semafor si cand le-am vazut pe toate cu botul inspre mine m-am trezit si mi-am dat seama ce prostie vroiam sa fac.. cu okii dupa fuste, deh.. :P
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline  
Old 13-09-04, 17:22   #28
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D.J.SS-TOT\"
Quote:
Dupa ce ne intalnim face 2 face poti sa faci pe criticu` cat vrei
Tipic oltenesc! \"Uite frate ce smeker este eu si tu nu!\" Nu uita sa-l injuri un pic!!!
scuzati offtopicu`
1. Ma refeream la alteceva ... Sa se intalneasca cu mine, sa vada ce fel de om sunt si dupaia sa isi spuna parerile
2. Te bagi ca ... nu mai zic ce ... in seama!
3. Daca taceai filozof ramaneai!
Peace
g-spott is offline  
Old 14-09-04, 08:16   #29
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Cel mai penibil moment di viata mea
A fost acum 2 an la majoratul prietenei mele fiind casa plina am plecat si noi afara din casa nu am gasit decat liftul gol fiind beat mort am uitat sa blochez liftul si tocmai atunci verisoara ei vroia sa plece acasa si ne a turnat in ' fapt'
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline  
Old 18-09-04, 12:18   #30
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

looooooool TURBO!!!!!
Al3xius is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -