Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-01-06, 16:08   #46
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

cel mai penibil moment a fost atunci cand m-am facut praf la festivalul berii asta vara, m-am intors acas p zece carari sustinut (la propriu) de un prieten, am picat din picioare la magazinul unirea in fata, am ajuns cu chiu cu vai acas unde m-a lasat amicu la usa crezand k ai mei is acas cand de fapt erau plecati din buc vreo 3 zile, eu am stat agatat d usa vreo 2-3 ore incercand sa bag cheia in yala (ceea c nu mi-a reusit), pana m-a gasit matusa-mea si m-a bagat in casa. a doua zi m-am trezit incaltat in pat, amnezic (nici acu nush sigur c s-a intamplat in ziua aia), cu o migrena imensa. Noroc cu prietenii care mi-au adus aminte c s-a intamplat in ziua aia De atunci m-am lasat d baut
CataNOS is offline  
Old 06-01-06, 16:20   #47
Corbu`

Stage 5
 
Corbu`'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 253
Default

eram mai de mult cu o prietena la ea acasa....maica'sa \"cica\" dormea shi.....exact in momentul in care trebuia sa trec la fapte a intrat tanti mama lu' gagica la care io' (speriat la maxim!!!) nu am shtiut cum sa reactzionez shi am i'am dat replica doamnei : \"vai doamne ce m'atzi speriat!\".....JUR ca 3 ore am mai stat in camera shi mi'a fost rushine sa ies.....i'am zis la pretena la un moment dat ca sar de la balcon shi sa'mi arunce ea papucii dar.....pana la urma m'am calmat .....m'am imbracat ....am spus sarrrrna shi am plecat......dar tre' sa ma mai gandesc la momonte penibile ca am mai avut multe (tre' sa ma gandesc la cateva betzii ...care le mai tzin minte)
__________________
Totul pare mare atunci cand eshti mic.....
racing-syndicate.go.ro
Corbu` is offline  
Old 09-01-06, 23:44   #48
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

stiti cu totii ca metro e deschis in perioada sarbatorilor 24h...boon...am fost intre craciun si revelion ,nu mai stiu exact data ,vro 30 de prieteni in metro cu gandul de a face caterinca!am stat vro ora timp in care ne prefaceam ca vrem sa furam cate ceva si ca ne-ar fi vazut paznicii si renuntam,ne prefaceam ca vb la statii,chestii d'astea.
am zis sa plecam.....la iesire eram vro 6 \"badigarzi\"...si cand am iesit...bip bip bip...imi pusesera milogii alarma de la haine!
m-au dus aia in birou si m-au dezbracat si apoi a cazut mizeria aia din geaca....m-au lasat sa plec iar afara s-au pus ras ... si chiar m-am simtit penibil....

nu cred ca va imaginati ca a fost in saptamana aia la metro...ala fiind doar inceputul!
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline  
Old 10-01-06, 00:05   #49
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj16xxs\"
[...] ...si cand am iesit...bip bip bip...imi pusesera milogii alarma de la haine! [...]
Au, cumva, GABu' si Potarniche vreo legatura cu asta?
Gabi is offline  
Old 10-01-06, 13:57   #50
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
Originally Posted by \"dj16xxs\"
[...] ...si cand am iesit...bip bip bip...imi pusesera milogii alarma de la haine! [...]
Au, cumva, GABu' si Potarniche vreo legatura cu asta?
era toata lumea...am fost cred ca vro 15-20 de masini....am terorizat metro o saptamana noapte de noapte!
dj16xxs is offline  
Old 10-01-06, 15:05   #51
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

ntz ntz ntz... infractorilor c sunteti voi
aleks is offline  
Old 10-01-06, 16:19   #52
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

multe inainte fratilor...
dijei...vezi cum iti platesti politza
Mustang is offline  
Old 27-01-06, 19:28   #53
TL20ELV

Stage 3
 
TL20ELV's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 78
Default

Sa incep prin a spune ca era o seara caldutza de vara.... Eram cu o domnisoara pe care vroiam s-o impresionez si un amic..... La un moment dat vad o molie pe masa (eram la terasa ). Di ce credeti ca-mi trece mie prin mintea mea cheala?!... Iau paiul de la suc, si vreau sa trag molia in pai (nu intrebati de ce!). Problema e ca am tras prea tare si m-am inecat cu molia. Vreo 5 min am tusit si mai iesea cate un piciorus sau aripioara.......... Penibil!!! E pana la urma manevra a fost de bun augur! Fetei ii placeau baietzii mai haiosi
TL20ELV is offline  
Old 28-01-06, 04:02   #54
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default




foarte tare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chiar ca penibil , ideea e ca a mers
bravo tie
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 28-01-06, 07:32   #55
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Question: a fost bună?
Gabi is offline  
Old 28-01-06, 10:01   #56
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

Nu stiu daca a fost cel mai penibil dar cu siguranta a fost unul care l-am tinut minte
Eram a 12-a si o colega de clasa vine la mine si dom'le ca sa itzi fac cunostinta cu o fata . ca e draguta ca o fi ca o pati.
tipa aia era prin preajma si chiar nu aveam chef sa vb cu ea, asa ca i-am zis colegei mele sa ii zic gentil : NU !!!.
a doua zi dimineata ( ora la care nu functionam normal ) ma duc eu la liceu cu gandul .. dom'le nu a fost frumos ce am facut; ca o sa vb cu ea si o sa ii explic ca bla bla bla bla .. .esmeralda .. bla bla bla... dragoste imposibila.
si cum era eu mahmur dimineata ma indrept eu spre o tipa care la ora aia as fi bagat mana in foc ca e ea.
salut sunt bogdan .. stii tu baiatul de ieri cu care a vrut x-ulescu sa itzi faca cunostinta ... si nu am avut timp sa ... bla bla bla
la care tipa cu ochii cat cepele .... wtf ? care x-ulescu ... care ... ???
va dati seama practic ca un strut cu capul in pamant tot restul zilei


si cam atat
__________________
Honda
shadowro is offline  
Old 28-01-06, 10:54   #57
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: :D

Quote:
Originally Posted by \"Ju!ceD\"
cel mai penibil moment a fost atunci can mergeam cu pretena mea in mall si la un momendatt si desprisn mana de mine si sa dus la un magazin de bijuterii.... am stat de miau pikat ochii.. si vine o domnshoara si imi cere nr de tel ... ...moa si cand a vazut pretena mhea k vb cu asta ce credeti ca mia fkt???? doua palme marpha nu

frate ce vina ai tuh daca ea a plecat si te`a lasat nuh .. trebuia sa`i dai tuh 2 palme si sa`i zici m`ai lasat singur aici intre atatia vanatori .. si eu ... eu o caprioara fragila ce sunt ... bambi .... nebun`o ) ...




bishop eshti tare tata ... cat dadusei pe spate ??
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 11-03-06, 18:11   #58
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

Nu e cel mai penibil dar..
Actiunea: Impreuna cu niste prieteni din bloc am gasit in scara de vizavi o bicicleta stricata (era pusa in incaperea unde se arunca gunoiul - intalnita in unele blocuri - si credeam pe atunci ca era aruncata). Am luat-o sa ii demontam rotile si sa facem "Kart" ))).
Repercursiunea: A doua zi ma trezesc cu mama la scoala (eram in 1-4, nu mai stiu) in pauza cu o jorda de vro 3 m (unde naiba o fi gasit???). Trimite invatatoarea din clasa colegii in pauza... si fuga frate printre banci.. dar tot degeaba.. oriunde fugeam tot ma ajungea asta pe langa partea putin dureroasa mi s-a parut destul de penibila...
WhiteRaven is offline  
Old 11-03-06, 18:23   #59
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

asta nu e cine shtie ce ... dar .. hai sa`ti zic una d la mine din cartier .... eram mai ciutan aveam 116 - 17 ani si aveam 1 cu un an mai mare k mine .. si`l striga masa .. il chema ion ...

Ionutzuuu hai mamica la masa ... el nu
Ionutzuuuu ....
Ionutzuu cobor la tine ......

si in 5 min apare masa cu un facaletz in mana .... io m`am *** pe mine de ras .... el .. cred k s`a simtit ciudat nuh
Psycho is offline  
Old 12-03-06, 12:05   #60
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Talking Re: Cel mai penibil moment din viatza ta..

....si mai era si faza cu u si maikata cu butelia kat am mai ras...sa va povesteaska psycho super tare...
d3vilish_lips is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -