Member of: [Super Moderators] [Observator 4tuning] [PARTICIPANT CURSE] [DACIA] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
io nu sunt deacord cu .... share`ul ... un hub care sa nu aiba limita de share ... shae free .. k nu toti cei ce intra p un hub dc au la ce sa dea share
io nu sunt deacord cu .... share`ul ... un hub care sa nu aiba limita de share ... shae free .. k nu toti cei ce intra p un hub dc au la ce sa dea share
share-ul nu il pot aduce decat la 5gb...
mai putin nu cred....
euroweb si anumite abonamente rds nu au peering...
s-ar putea ca asta sa fie problema...incearca si maine mai pe seara
o sa incercam sa facem ceva la el