Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

View Poll Results: unde pe litoral ?
pe litoral in afara ROMANIEI 10 12.35%
Costinesti 10 12.35%
Neptun 11 13.58%
Jupiter 3 3.70%
Eforie 5 6.17%
Mamaia 36 44.44%
in alta parte 6 7.41%
Voters: 81. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-03-05, 22:31   #31
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mamaia!!!! nu incape discutie!!!! Nu se compara cu nici o alta statiune din RO... Pe vremuri (cu 4-5 in urma ) era Neptunul in fruntea tineretului! Dar discotecile de acum din Mamaia nu se compara cu cele din celelalte statiuni (nici macar la preturi ) ! In fine... Cel putin un weekend tot ajung eu si anu asta prin Mamaia (asta in conditile in care ies afara)!

Mie unu nu-mi place Costinestiul... nu imi place pentru ca e prea mult scandal! (anu trecut am fost o seara acolo si de 3 ori era sa-mi iau bataie... asa, no reason! am avut noroc cu cineva). In rest e ok!

Neptunu... e dragut... dar tinaind cont ca seamana la preturi cu Mamaia... aleg Mamaia

Jupiterul... e ok cu Captain Mody`s ... in rest nu-l stiu

Celelalte nu le cunosc
__________________
Proud driver of Renault Clio and Mazda Mx5

www.rensit.ro
www.clubclio.ro
Toto - BOD is offline  
Old 17-03-05, 22:46   #32
Evo007

Stage 5
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 328
Default

Mamaia pe 1st acolo la mine
Da e super marfa acuma mamaia ptr cei carenu au fost fata de acum cativa ani . E mult mai kalumea va garantez yo
Apropo nu vrea nimeni unn ghid turistic
__________________

Cei care nu jucati MonstersGame http://world2.********************/?ac=vid&vid=31009423 ...thz
Evo007 is offline  
Old 17-03-05, 22:56   #33
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Toto - BOD\"
Mamaia!!!! nu incape discutie!!!! Nu se compara cu nici o alta statiune din RO... Pe vremuri (cu 4-5 in urma ) era Neptunul in fruntea tineretului! Dar discotecile de acum din Mamaia nu se compara cu cele din celelalte statiuni (nici macar la preturi ) ! In fine... Cel putin un weekend tot ajung eu si anu asta prin Mamaia (asta in conditile in care ies afara)!

Mie unu nu-mi place Costinestiul... nu imi place pentru ca e prea mult scandal! (anu trecut am fost o seara acolo si de 3 ori era sa-mi iau bataie... asa, no reason! am avut noroc cu cineva). In rest e ok!

Neptunu... e dragut... dar tinaind cont ca seamana la preturi cu Mamaia... aleg Mamaia

Jupiterul... e ok cu Captain Mody`s ... in rest nu-l stiu

Celelalte nu le cunosc


toto aici sunt deacord cu tine .. adik ... altfel era litoralul inainte .. stii de ce in neptun si cvostineshti se intampla astea ptr e cat d cat plin d tineri cu bani si fitzoshi .. + curve si alea alea .. pe cand in mamaia nu o sa se intample asa ceva datorita pretzurilor .. si calitatzii oamenilor .. intelegi ce vreau sa spun k e tarziu u got da ideea ..
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Old 17-03-05, 23:25   #34
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,152
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Psycho..... daka ne iei cu amenintari \"k te dau o tura\" si k \"era sa moara la mine in masina\".....nu ma inviti si pe mine la o tura?!
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 18-03-05, 07:20   #35
atzone

Stage 3
 
atzone's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 90
Default

Spania-Roses sa ma prajesc un pic la soare strainez
atzone is offline  
Old 29-03-05, 15:09   #36
cristi_ubs

Stage 5
 
cristi_ubs's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 640
Member of:
[RENAULT]
Default

mie imi place mult d tot mamaia ca statiune.eu acolo voi fi si sper sa ne intalnim cu totii acolo(sau macar o parte dintre noi)
cristi_ubs is offline  
Old 29-03-05, 20:42   #37
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

io-s din ctaaaaaaaaaaaaa(va astept la mare)
needBrain is offline  
Old 03-04-05, 09:00   #38
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

pSYCHO NU MAI SPERIA LUMEA MAH...LASAI SA VINA DE 1 MAI LA MARE SI SHOW O SA IASA ...GARANTAT...CA E LA NEPTUN SAU IN MAMAIA TOT O SA NE DISTRAM...SA NE TINA MASINILE SI SA AVEM CE BEEEEE CA IN REST NU E PRB.bAFTA SI VA ASTEPTAM LA MARE
D_M_X is offline  
Old 03-04-05, 12:14   #39
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default

offf ce greu e sa fii sofer cand sunt nebunii beuti mau tatzait o seara intreaga k ei au vrut acolo si acolo si acolo ..... damn .. oricum a fost belea ... am dormit 1 ora sau 2 ... din toata noaptea aia .... (echipa a fost Andrei-wrc, Memo, D_M_X, PFL, )
asa ca ...aveti urmatoarea convluzie ... NU conteaza pe unde ne adunam .... veti vedea ... k ne vom superdistra ...
__________________
.....zambeste maine va fi mai rau !
BlueEyes is offline  
Old 03-04-05, 20:05   #40
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,062
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueEyes\"
offf ce greu e sa fii sofer cand sunt nebunii beuti mau tatzait o seara intreaga k ei au vrut acolo si acolo si acolo ..... damn .. oricum a fost belea ... am dormit 1 ora sau 2 ... din toata noaptea aia .... (echipa a fost Andrei-wrc, Memo, D_M_X, PFL, )
asa ca ...aveti urmatoarea convluzie ... NU conteaza pe unde ne adunam .... veti vedea ... k ne vom superdistra ...

hmzz io sper de 1 mai sa am shofer .. da pewla mea tovarasha mea o cam da in borduri cu mashina mea .. si mi`e teama .. k tot eu o sa conduc .. speeder .. t ashtept tata stai kalm ...
Psycho is offline  
Old 04-05-06, 16:22   #41
silviuGreseala

Stage 3
 
silviuGreseala's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 137
Default Re: unde pe litoral ?

tot mamaia este mama statiunilor
silviuGreseala is offline  
Old 06-05-06, 03:28   #42
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: unde pe litoral ?

Eu prefer muntele vara sau iarna.. La mare nu imi place :P, dar daca e vorba de statiuni la mare, mergeam la Costinesti.
WhiteRaven is offline  
Old 06-05-06, 10:16   #43
Cosmin255

Stage 5
 
Cosmin255's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of:
[Moderators]
[AUDI]
Default Re: unde pe litoral ?

Fugiti in Turcia fratilor , sa scapati de Psycho (raport calitate pret excelent Reper Antalya )

OT : Cred ca ori afara , poate Turcia , ori daca nu , in Ro , la Mamaia
Cosmin255 is offline  
Old 06-05-06, 12:10   #44
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: unde pe litoral ?

si in bulgaria e misto..litoralul e peste RO.... o noapte 5 stele in RO 120-150euro...in bulgaria la 4stele stai 3 zile cu 100euro si nu se comparaamenii,curti,gradini,tot e mai bine .... ! in RO prefer mamaia(de cand mastiu am umblat doar prin ea..deja e un mare FIX cred )
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 06-05-06, 15:14   #45
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: unde pe litoral ?

Nici in Grecia nu sunt preturi mari. Variaza de zona si standarde. Si in nici un caz nu se compara marea noastra cu mediterana.. la cum e apa.
WhiteRaven is offline  
Closed Thread



- Copyright 2026 4Tuning -