Mamaia!!!! nu incape discutie!!!! Nu se compara cu nici o alta statiune din RO... Pe vremuri (cu 4-5 in urma ) era Neptunul in fruntea tineretului! Dar discotecile de acum din Mamaia nu se compara cu cele din celelalte statiuni (nici macar la preturi

) ! In fine... Cel putin un weekend tot ajung eu si anu asta prin Mamaia (asta in conditile in care ies afara)!
Mie unu nu-mi place Costinestiul... nu imi place pentru ca e prea mult scandal! (anu trecut am fost o seara acolo si de 3 ori era sa-mi iau bataie... asa, no reason! am avut noroc cu cineva). In rest e ok!
Neptunu... e dragut... dar tinaind cont ca seamana la preturi cu Mamaia... aleg Mamaia
Jupiterul... e ok cu Captain Mody`s ... in rest nu-l stiu
Celelalte nu le cunosc