Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > TOYOTA - LEXUS > Alte discutii Toyota - Lexus

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-10, 16:27   #1
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Cool Intalnire Celice ! ! !

Am zis ca sa facem un topic separat pentru intalnire ca sa nu mai facem offline la oameni pe thread.

Zicea cineva ca pe la jumatatea lu aprilie ca sa vina si baietii care sunt din alte tari .

Asta este o intalnire pentru toate tipurile de Toyota Celica indiferent ca este prima Celica facuta in dec 1970 sau ultima facuta in aprilie 2006

Asa ca hai sa dam "join" si sa ne intalnim la o discuta despre masinutele noastre pretioase


PS: Zice mintea mea in gandu ei :P
__________________
Inteligenta artificiala nu se poate compara cu prostia naturala.


Renault Megane 1.6e
Acum Toyota Celica t23 ( under construction )
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 00:43   #2
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by b-41-ras View Post
PS: Zice mintea mea in gandu ei :P
Eu ma bag, am devenit brusc fan Celica (inca din primele zile ).
Intalnirea... cat mai spre centrul tarii, daca se poate (Sibiu ar fi extraordinar, dar eu unul ma multumesc si cu Bucuresti).

PS: daca va place Vama Veche, va astept la mine (ofer cazare si ceva spatiu de facut gratar, la 50m de mare, numai sa nu fie de 1 mai).
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 03:21   #3
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Wink Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
Eu ma bag, am devenit brusc fan Celica (inca din primele zile ).
Intalnirea... cat mai spre centrul tarii, daca se poate (Sibiu ar fi extraordinar, dar eu unul ma multumesc si cu Bucuresti).

PS: daca va place Vama Veche, va astept la mine (ofer cazare si ceva spatiu de facut gratar, la 50m de mare, numai sa nu fie de 1 mai).
Asa ma gandeam si yo sa dam un Brasov ceva da ce mai e de la Brasov pana la Sibiu 130 de km parca

Asteptam cu nerabdare sa vada mai multi posesori de Celice Thread-u si sa stabilim ceva sa facem un o intrunire mare in mijlocu tarii sa ne adunam din toate colturile Romanicei

Maine o sa dau eu PM catre toti Celicarii cu link-u la thread ca sa intre sa vb mai multi

O seara fara evenimente neplacute va doresc ! ! !
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 15:24   #4
dell 26

Stage 5
 
dell 26's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 798
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

eu ma bag sunt de la sibiu poate aranjez si apele pe aici si mergem undeva organizat zona e frumoasa
dell 26 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 15:54   #5
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by dell 26 View Post
eu ma bag sunt de la sibiu poate aranjez si apele pe aici si mergem undeva organizat zona e frumoasa
Daca avem loc de gratar si drumu asfalt fara gauri cu cea mai mare placere
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 18:22   #6
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Salutare lume am primit mesajul vostru pentru mine ar fi cu foarte mare placere Sibiu este capitala culturii in lume este un oras foarte foarte frumos iar drumurile sunt super bune daca vreun membru este din Sibiu si poate sa caute un spatiu deschis o parcare libera ceva frumos unde sa ne strangem eu voi veni sunt la 120 km de sibiu dar puneti si voi data de exemplu 11 Aprilie 2010 ora 14:00h pe parcarea aleasa de voi (cade duminica ziua in care nimeni nu munceste si se plictisesc toti in casa) daca s-ar strange multa lume si am fi bine organizati ar fi cea mai mare intalnire din sud si cea mai reusita

Last edited by couzin; 25-03-10 at 18:24.
couzin is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 18:24   #7
yoooo

Stage 2
 
yoooo's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 50
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

io unu abia pe 16 mai plec de aici din it si plos am de montat alte spoilere si alte praguri asa ca mu stiu ce sa va zic .avind in vedere ca o sa citeasca mesajele multa lume vind spoilerele vechi veilside invader doar 400 euri
yoooo is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 18:43   #8
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Arrow Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by couzin View Post
Salutare lume am primit mesajul vostru pentru mine ar fi cu foarte mare placere Sibiu este capitala culturii in lume este un oras foarte foarte frumos iar drumurile sunt super bune daca vreun membru este din Sibiu si poate sa caute un spatiu deschis o parcare libera ceva frumos unde sa ne strangem eu voi veni sunt la 120 km de sibiu dar puneti si voi data de exemplu 11 Aprilie 2010 ora 14:00h pe parcarea aleasa de voi (cade duminica ziua in care nimeni nu munceste si se plictisesc toti in casa) daca s-ar strange multa lume si am fi bine organizati ar fi cea mai mare intalnire din sud si cea mai reusita
Il avem pe " dell 26 " care este din sibiu deci poate sa ne ajute el
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 18:46   #9
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Arrow Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by yoooo View Post
io unu abia pe 16 mai plec de aici din it si plos am de montat alte spoilere si alte praguri asa ca mu stiu ce sa va zic .avind in vedere ca o sa citeasca mesajele multa lume vind spoilerele vechi veilside invader doar 400 euri
Nu-i panica daca vi in luna mai daca iese bine prima intalnire treagem mai multe adunari .
App. u cand ajungi in tara in ce oras poposesti ?
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 18:57   #10
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

da puteti face cand vreti voi eu unul pot incepand de duminica asta 28 martie pana pe 15 aprilie maxim puteti sa o organizati in weekend'ul de paste pe 4 aprilie cade duminica dar nah de paste lumea sta acasa deci saptamana dupa paste nu neaparat duminica am zis duminica pt ca nu munceste lumea si am zis 11 pt k e urmatorul week'end dupa paste,de ce de paste deoarece sunt romani care vin acasa de sarbatori dupa luna aprilie de exemplu luna mai slabe sanse sa fie si romani de afara yoooo nu vi acasa de paste??
couzin is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 19:18   #11
tm8bnz

Stage 5
 
tm8bnz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of:
[Moderators]
[RR]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Interesanta ideea cu vama,dar al naighbii de departe...pt mine mai ales cu setoasa asta integrala !
tm8bnz is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 20:40   #12
couzin

Stage 5
 
couzin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 498
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Am creat un post care v-ar putea interesa pt posesorii de Celica T23 in partea tehnica o sa mai fac si altele cand o sa am timp

https://forum.4tuning.ro/316-zona-teh...ml#post3219266
couzin is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 21:48   #13
xenon_bn

Stage 3
 
xenon_bn's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 92
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Daca se face dupa 12 aprilie, cu cel mai mare drag
xenon_bn is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 21:58   #14
yoooo

Stage 2
 
yoooo's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 50
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

io unu trec pe la sibiu brasov partea aia pina la roman
yoooo is offline   Reply With Quote
Old 26-03-10, 06:44   #15
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Lightbulb Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by couzin View Post
da puteti face cand vreti voi eu unul pot incepand de duminica asta 28 martie pana pe 15 aprilie maxim puteti sa o organizati in weekend'ul de paste pe 4 aprilie cade duminica dar nah de paste lumea sta acasa deci saptamana dupa paste nu neaparat duminica am zis duminica pt ca nu munceste lumea si am zis 11 pt k e urmatorul week'end dupa paste,de ce de paste deoarece sunt romani care vin acasa de sarbatori dupa luna aprilie de exemplu luna mai slabe sanse sa fie si romani de afara yoooo nu vi acasa de paste??
Atunci hai sa fie o treaba treaba

In weekendu 10-11 dam o intalnire in mijlocu tarii ca sa impacam si timisoara si toate orasele . SIBIU e frumos si mai e si "dell 26" de acolo care poate sa ne gaseasca un loc de asezare si daca nu gaseste el un loc liber, ne adunam pe 10 la pranz intr-o parcare a unu hipermarker (dar asta ar ramane ca o ultima solutie)


Ar fi ok varianta asta ???
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -