Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Toyota - Lexus (https://forum.4tuning.ro/317-discutii-toyota-lexus.html)
-   -   Intalnire Celice ! ! ! (https://forum.4tuning.ro/317-discutii-toyota-lexus/178515-intalnire-celice.html)

b-41-ras 24-03-10 16:27

Intalnire Celice ! ! !
 
Am zis ca sa facem un topic separat pentru intalnire ca sa nu mai facem offline la oameni pe thread.

Zicea cineva ca pe la jumatatea lu aprilie ca sa vina si baietii care sunt din alte tari .

Asta este o intalnire pentru toate tipurile de Toyota Celica indiferent ca este prima Celica facuta in dec 1970 sau ultima facuta in aprilie 2006

Asa ca hai sa dam "join" si sa ne intalnim la o discuta despre masinutele noastre pretioase :D


PS: Zice mintea mea in gandu ei :P

quick_5hifter 25-03-10 00:43

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by b-41-ras (Post 3215582)
PS: Zice mintea mea in gandu ei :P

Eu ma bag, am devenit brusc fan Celica (inca din primele zile :D).
Intalnirea... cat mai spre centrul tarii, daca se poate (Sibiu ar fi extraordinar, dar eu unul ma multumesc si cu Bucuresti).

PS: daca va place Vama Veche, va astept la mine (ofer cazare si ceva spatiu de facut gratar, la 50m de mare, numai sa nu fie de 1 mai).

b-41-ras 25-03-10 03:21

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 3217176)
Eu ma bag, am devenit brusc fan Celica (inca din primele zile :D).
Intalnirea... cat mai spre centrul tarii, daca se poate (Sibiu ar fi extraordinar, dar eu unul ma multumesc si cu Bucuresti).

PS: daca va place Vama Veche, va astept la mine (ofer cazare si ceva spatiu de facut gratar, la 50m de mare, numai sa nu fie de 1 mai).

Asa ma gandeam si yo sa dam un Brasov ceva da ce mai e de la Brasov pana la Sibiu 130 de km parca

Asteptam cu nerabdare sa vada mai multi posesori de Celice Thread-u si sa stabilim ceva sa facem un o intrunire mare in mijlocu tarii sa ne adunam din toate colturile Romanicei

Maine o sa dau eu PM catre toti Celicarii cu link-u la thread ca sa intre sa vb mai multi

O seara fara evenimente neplacute va doresc ! ! !

dell 26 25-03-10 15:24

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
eu ma bag sunt de la sibiu poate aranjez si apele pe aici si mergem undeva organizat zona e frumoasa

b-41-ras 25-03-10 15:54

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by dell 26 (Post 3218478)
eu ma bag sunt de la sibiu poate aranjez si apele pe aici si mergem undeva organizat zona e frumoasa

Daca avem loc de gratar si drumu asfalt fara gauri cu cea mai mare placere :D

couzin 25-03-10 18:22

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Salutare lume am primit mesajul vostru pentru mine ar fi cu foarte mare placere Sibiu este capitala culturii in lume este un oras foarte foarte frumos iar drumurile sunt super bune daca vreun membru este din Sibiu si poate sa caute un spatiu deschis o parcare libera ceva frumos unde sa ne strangem eu voi veni sunt la 120 km de sibiu dar puneti si voi data de exemplu 11 Aprilie 2010 ora 14:00h pe parcarea aleasa de voi (cade duminica ziua in care nimeni nu munceste si se plictisesc toti in casa) daca s-ar strange multa lume si am fi bine organizati ar fi cea mai mare intalnire din sud si cea mai reusita ;)

yoooo 25-03-10 18:24

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
io unu abia pe 16 mai plec de aici din it si plos am de montat alte spoilere si alte praguri :lol::twisted: asa ca mu stiu ce sa va zic .avind in vedere ca o sa citeasca mesajele multa lume vind spoilerele vechi veilside invader:D doar 400 euri :lol:

b-41-ras 25-03-10 18:43

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by couzin (Post 3218863)
Salutare lume am primit mesajul vostru pentru mine ar fi cu foarte mare placere Sibiu este capitala culturii in lume este un oras foarte foarte frumos iar drumurile sunt super bune daca vreun membru este din Sibiu si poate sa caute un spatiu deschis o parcare libera ceva frumos unde sa ne strangem eu voi veni sunt la 120 km de sibiu dar puneti si voi data de exemplu 11 Aprilie 2010 ora 14:00h pe parcarea aleasa de voi (cade duminica ziua in care nimeni nu munceste si se plictisesc toti in casa) daca s-ar strange multa lume si am fi bine organizati ar fi cea mai mare intalnire din sud si cea mai reusita ;)

Il avem pe " dell 26 " care este din sibiu deci poate sa ne ajute el :D

b-41-ras 25-03-10 18:46

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by yoooo (Post 3218881)
io unu abia pe 16 mai plec de aici din it si plos am de montat alte spoilere si alte praguri :lol::twisted: asa ca mu stiu ce sa va zic .avind in vedere ca o sa citeasca mesajele multa lume vind spoilerele vechi veilside invader:D doar 400 euri :lol:

Nu-i panica daca vi in luna mai daca iese bine prima intalnire treagem mai multe adunari .
App. u cand ajungi in tara in ce oras poposesti ?

couzin 25-03-10 18:57

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
da puteti face cand vreti voi eu unul pot incepand de duminica asta 28 martie pana pe 15 aprilie maxim puteti sa o organizati in weekend'ul de paste pe 4 aprilie cade duminica dar nah de paste lumea sta acasa deci saptamana dupa paste nu neaparat duminica am zis duminica pt ca nu munceste lumea si am zis 11 pt k e urmatorul week'end dupa paste,de ce de paste deoarece sunt romani care vin acasa de sarbatori dupa luna aprilie de exemplu luna mai slabe sanse sa fie si romani de afara yoooo nu vi acasa de paste??

tm8bnz 25-03-10 19:18

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Interesanta ideea cu vama,dar al naighbii de departe...pt mine :lol: mai ales cu setoasa asta integrala !

couzin 25-03-10 20:40

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Am creat un post care v-ar putea interesa pt posesorii de Celica T23 in partea tehnica o sa mai fac si altele cand o sa am timp

https://forum.4tuning.ro/316-zona-teh...ml#post3219266

xenon_bn 25-03-10 21:48

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Daca se face dupa 12 aprilie, cu cel mai mare drag

yoooo 25-03-10 21:58

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
io unu trec pe la sibiu brasov partea aia pina la roman
:)

b-41-ras 26-03-10 06:44

Re: Intalnire Celice ! ! !
 
Quote:

Originally Posted by couzin (Post 3218998)
da puteti face cand vreti voi eu unul pot incepand de duminica asta 28 martie pana pe 15 aprilie maxim puteti sa o organizati in weekend'ul de paste pe 4 aprilie cade duminica dar nah de paste lumea sta acasa deci saptamana dupa paste nu neaparat duminica am zis duminica pt ca nu munceste lumea si am zis 11 pt k e urmatorul week'end dupa paste,de ce de paste deoarece sunt romani care vin acasa de sarbatori dupa luna aprilie de exemplu luna mai slabe sanse sa fie si romani de afara yoooo nu vi acasa de paste??

Atunci hai sa fie o treaba treaba

In weekendu 10-11 dam o intalnire in mijlocu tarii ca sa impacam si timisoara si toate orasele . SIBIU e frumos si mai e si "dell 26" de acolo care poate sa ne gaseasca un loc de asezare si daca nu gaseste el un loc liber, ne adunam pe 10 la pranz intr-o parcare a unu hipermarker (dar asta ar ramane ca o ultima solutie)


Ar fi ok varianta asta ???


All times are GMT +2. The time now is 17:01.

- Copyright 2024 4Tuning