Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > TOYOTA - LEXUS > Alte discutii Toyota - Lexus

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-11, 22:19   #61
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
Cu parere de rau, eu nu va voi putea onora cu prezenta nici de data asta, mai ales daca intalnirea va fi mai devreme de 1 mai.... luna asta voi deveni tatic si n-am cum sa plec nici macar o zi de acasa.
Vara trecuta v-am propus sa ne intalnim la Vama Veche, anul asta nu stiu daca voi putea sa reiau invitatia, dar o rezolv eu cumva.
As vrea sa vin la intalnire, sa va cunosc si sa va vad masinutele "in carne si oase", insa probabil pana la vara nu voi avea posibilitatea. Pe Dell26 l-am cunoscut deja, e un baiat extraordinar, iar masina lui merita vazuta pe viu... eu am plecat intristat din Sibiu, uitandu-ma la masina mea... imi venea sa-i dau foc ca in reclama aia cu Renault Fluence, dupa ce i-am vazut masina lui Dell

Daca, totusi, reusiti sa stabiliti o intalnire (si) pentru la vara, voi face tot posibilul sa va pun la dispozitie, gratuit, macar 10 camere la Vama Veche. Numai sa ma anuntati din timp, preferabil dinainte de 1 mai.
Stiu ca o parte din voi ajungeti oricum pe la mare, chiar daca nu in fiecare an...

Parerea mea e ca posesorii de Celica din Bucuresti ar putea sa organizeze mici intalniri de week-end, iar in felul asta sa ne anuntati si pe noi, cei din provincie, ca poate se intampla sa fim prin capitala in week-end-ul respectiv si ajungem si noi la intalnirile voastre (eu, unul, vin cel putin o data pe luna la Bucuresti, cu diverse treburi).

Toate cele bune!
Quick felicitarile mele pentru faza cu taticu .

Stiu ca tu ai zis si anu trecut de adunare in vama la tine anu asta daca nu reusim sa ne adunam (si) la mare yo unu promit sa iti fac o vizita cand ajung la mare .

Cat despre jucaria lu Dell da ai dreptate e o frumusete , dar nu o vb de rau pe a ta ca nici cu ea nu ne e rusine

Si cat despre noi cei cu celica din Bucuresti ... as fi eu si gezi care mai vb pe forum si inca n-am apucat sa ne cunoastem fata in fata dar am inteles de la el ca ar vrea s-o vanda masina

Sa speram ca macar putem sa facem o adunare prin primavara dar inca am dubii
__________________
Inteligenta artificiala nu se poate compara cu prostia naturala.


Renault Megane 1.6e
Acum Toyota Celica t23 ( under construction )
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 10:31   #62
Puya

Stage 3
 
Puya's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 139
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

m-ai uitat pe mine din bucuresti care pot veni la o intalnire oricand
Puya is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 11:24   #63
dell 26

Stage 5
 
dell 26's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 798
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

INTALNIRILE SE FAC IN CENTRU TARII PTR CA UNU FAC O ZI PE DRUM DE LA TIMISOARA SAU DE UN DE VIN ASA IN CENTRU E LA MIJLOC PTR TOTI
dell 26 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 15:33   #64
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by Puya View Post
m-ai uitat pe mine din bucuresti care pot veni la o intalnire oricand
Vali n-am uitat de tine dar stiu ca vrei sa vinzi masina si ma gandesc ca pana reusim noi sa ne adunam poate n-o mai ai
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 15:37   #65
b-41-ras

Stage 4
 
b-41-ras's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 241
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by dell 26 View Post
INTALNIRILE SE FAC IN CENTRU TARII PTR CA UNU FAC O ZI PE DRUM DE LA TIMISOARA SAU DE UN DE VIN ASA IN CENTRU E LA MIJLOC PTR TOTI


Pai asa ne-am hotorat citeste mai sus si-o sa vezi ca esti si implicat in organizarea de traseu si de cautat loc de cazare ( asta in caz ca stam 2 zile ) O sa ne fi gazda
b-41-ras is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 15:49   #66
Puya

Stage 3
 
Puya's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 139
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by b-41-ras View Post
Vali n-am uitat de tine dar stiu ca vrei sa vinzi masina si ma gandesc ca pana reusim noi sa ne adunam poate n-o mai ai
nu e ceva extrem de serios cu vanzarea....daca pica ceva poate poate o dau dar pana atunci mai e
Puya is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 19:29   #67
dell 26

Stage 5
 
dell 26's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 798
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

hai fac un traseu sa ma tineti minte si am multi prieteni cu masini modificate ma refer la cei cu multi hp le pot da adversari pana la 400hp o sa facem si niste linii care vor traseu montan ca in palma 23km am varianta tip autostrada 18 km 4 benzi ce vreti voi asta va aranjez doar sa ne intalnim sau daca altul face mai multe cu organizarea il las pe el
dell 26 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 19:40   #68
magnex265

Stage 5
 
magnex265's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,548
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Vin si eu de ma primiti!
Nu am bagat de seama cand vreti sa organizati dar daca e vremea mai frumoasa vin si eu ( asta bineinteles daca se accepta si alt gen de masina decat Celica)!
magnex265 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 00:46   #69
tm8bnz

Stage 5
 
tm8bnz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,584
Member of:
[Moderators]
[RR]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by dell 26 View Post
hai fac un traseu sa ma tineti minte
Coborare noaptea pe Santa !
tm8bnz is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 13:34   #70
gezi_7

Stage 3
 
gezi_7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 111
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

cei din bucuresti hai sa ne intalnim ca om fi 2-3-4-5 vedem noi ce facem
gezi_7 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 14:38   #71
Puya

Stage 3
 
Puya's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 139
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

de acord cu tine gez
Puya is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 15:04   #72
gezi_7

Stage 3
 
gezi_7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 111
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

alegeti voi o data si ora in piata constitutiei sau la polivalenta sau unde spuneti voi
gezi_7 is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 15:06   #73
Puya

Stage 3
 
Puya's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 139
Member of:
[Toyota]
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

eu zic in fata la casa poporului ca se strang mai multe firme acolo doar ca parerea mea sa se faca putin mai cald...sau makr sa fie uscat ca am auzit ca vine iar ninsoare de maine
Puya is offline   Reply With Quote
Old 20-01-11, 15:13   #74
gezi_7

Stage 3
 
gezi_7's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 111
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

Quote:
Originally Posted by Puya View Post
eu zic in fata la casa poporului ca se strang mai multe firme acolo doar ca parerea mea sa se faca putin mai cald...sau makr sa fie uscat ca am auzit ca vine iar ninsoare de maine

PRIMU VENIT PRIMU SERVIT

MAI RAMANE DATA DE STABILIT SI ORA
gezi_7 is offline   Reply With Quote
Old 24-01-11, 15:51   #75
dell 26

Stage 5
 
dell 26's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 798
Default Re: Intalnire Celice ! ! !

tbz stii ca pe santa din 60 de masini ajung intregi doar 20-25 tu vrei sa ne omoram lasa ca facem un paltinis, doar sa ne adunem iar de masini tot ce e japonez e bine venit din partea mea
dell 26 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -