Cred ca da are voie , și cred ca maxim este remorca de 160kg admisibil , ca sa poți omologa.
Cel mai simplu este sa te duci sa întrebi la rar ce tip de remorca omologhează pt Tico.
__________________ E36/5
Date de contact dezmembrari skoda :
0764 616 000 / [email protected]
Schimb o multitudine de piese ramase in urma dezmembrari a trei skoda octavia 2 1.9tdi cu o masina de cilindrie mica . ( Gen Fiat Seicento, Punto, Opel Corsa B ... etc.)
nu stiu de ce dar m-a bufnit rasu cand am citit asta sa imi zici si mie te rog ce ti-au zis si de ce ai sa prinzi remorca aia , avand in vedere ca tico nu are carlig de remorcare