MERITA TOTI BANII ... Eu mi-am pus pe cielo al meu instalatie de gaz, sunt super multumit de ea, s-au redus cheltuielile de combustibil la jumate. In comportament pe strada nu se simte mare diferenta insa, totusi, cielo nu are cine stie ce aptitudini de gazela

. Oricum ai posibilitatea sa mergi pe benzina ori de cate ori ai chef sa alergi cu masina, in rest ... in orasul nostru exagerat de aglomerat nu prea ai unde sa folosesti toti calutii