Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 04-12-08, 17:48   #16
fiderzen

Stage 5
 
fiderzen's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 4,899
Member of:
[VW]
[Old School Cars]
Default Re: cele mai tari faze


bine bobby ..chiar a fost tare :P
fiderzen is offline  
Old 04-12-08, 18:12   #17
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Talking Re: cele mai tari faze

@ - mafiozzo - ...vorbeam cu cineva la tel si am incercat sa citesc povestea ta... ultimele doua randuri... le-am citit de 3 ori ca sa le inteleaga =)) (pt ca radeam intr-una si nu se intelegea) m-a durut burta sincer...

alta...
eram prin clasa a 8-a si m-am dus la mama la munca "s-o iau" trebuia sa mergem undeva... si cum mergeam noi p strada... mai mergea o prietena (si colega in acelasi timp) de-a ei cu noi... si ma apuc eu sa-i spun mamei ca mi-au scazut media la purtare... (si multe altele) si incepe sa ma certe... ma cearta cateva minute... in fine... tace si la un mom-dat incepe sa vorbeasca colega ei care ne insotea si imi tinea aia o morala (de parca as fi tinut cont de parerea ei) ca nu e bine... ca nu e frumos... ca sunt o domnisoara... si la un moment dat... nu o mai auzeam... mi s-a parut ciudat ca a tacut brusc si nu-si terminase ideea; cand m-am uitat in spate... nu mai era si ii zic mamei... mama se intoarce... se uita in spate... mirata si ea... ca... disparuse tipa! ne-am intors din drum cativa metri... si cand am auzit`o strigand dintr-un canal =)) nah! era prea ocupata sa-mi tina mie morale si n-a vazut canalul =)) a pedepsit`o doamne doamne! ... continuarea... nu mai conteaza...
cert e ca nici nu mi-a mai scazut media la purtare si nici mama nu si-a mai amintit am scapat si de data aia

luky me!
__________________
Nu te cobori la nivelul prostilor, te vor aduce la nivelul lor si te vor bate cu experienta!
r0xanicutza is offline  
Old 04-12-08, 19:55   #18
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: cele mai tari faze

Joy4 : da' banuiesc ca se lovise rau de tot gagica...nu ?
bobby_gsi2 : e cam trasa de par...cheia aia se potrivea in usa fiecarei masini ? Eu zic ca e cam mare coincidenta sa iei 3 masini,una in spatele celeilalte,si sa se deschida toate cu aceiasi cheie...
eMH is offline  
Old 04-12-08, 20:07   #19
bobby_gsi2
Opel Driver

Stage 5
 
bobby_gsi2's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,773
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: cele mai tari faze

Am uitat sa specific......este vorba de modelul Dacia 1310 generatie mai veche.
bobby_gsi2 is offline  
Old 04-12-08, 23:22   #20
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: cele mai tari faze

are dreptate... la dacie... chiar asa e ) un grupul meu de prieteni, la inceputul carierelor de soferi au avut toti dacii, vreo 5 dintre ei si isi schimbau cheile intre ei
r0xanicutza is offline  
Old 05-12-08, 00:04   #21
r0xanicutza

Stage 4
 
r0xanicutza's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 224
Default Re: cele mai tari faze

Quote:
Originally Posted by eMH View Post
da' banuiesc ca se lovise rau de tot gagica...nu?
well... a avut soldul si piciorul stang rupte nu ma bucur pt ce a patit, dar ma bucur ca nu mi-a mai tinut morala
r0xanicutza is offline  
Old 05-12-08, 23:26   #22
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Talking Re: cele mai tari faze

faze scurte dar posibil amuzante, nu bag mana in foc...stiti voi ce e amuzant pentru tine este aiurea pentru celalalt.

Imi suna azi telefonul mobil, observ ca este numar de fix. Raspund: DA?! (voce groasa)...persoana care ma suna probabil foarte mirata ca raspunde un barbat la telefon probabil, femeie pe la vreo 40-50 dupa voce; ma intreaba: dar cine sunteti dvs?...la care eu: Dvs ma sunati si tot eu sa va spun cine sunt?...si a inchis imediat.

Alta faza. De origine sunt din Calarasi, si anult trecut prin toamna am fost chemat la un interviu in Bucuresti. Mi s-a spus ca trebuie sa ajung la World Trade Center, ca punct de reper, langa Sofitel. Am luat un taxi si ii zic aluia ca doresc sa ajung la Sofitel. Dobitocul ma lasa la Opera Center. Cobor, platesc nestiind unde m-a lasat si intreb in jur oamenii. Incerc sa intre un chelner de pe acolo... nu stia de viata lui. Cand vad ca vine dinspre parc un om pe la vreo 28-30 de ani cu un carucior in care se afla un copil. Il rog frumos sa imi spuna si mie daca stie unde este World Trade Center, la care el foarte senin imi spune: Pai nu a fost daramat?!... eu, un pic amuzat de situatie ii spun: Pai avem si noi unu prin Bucuresti dar nu stiu sa ajung. Cine credeti ca era acest barbat impingand de carucior???... Adi Despot....


Sper ca nu am fost plictisitor sau patetic.
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Last edited by andi_cimpean; 05-12-08 at 23:28.
andi_cimpean is offline  
Old 05-12-08, 23:39   #23
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: cele mai tari faze

deci incredibil de jmechera asta cu adi despot
o fi zis la panarama,sau chiar vorbea serios ??
adica...chiar nu stie pe ce planeta locuieste ??
eMH is offline  
Old 06-12-08, 01:19   #24
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: cele mai tari faze

Continuati aici ... vreti sa radeti .. cititi prostiile pe care le faceam unii .. o sa unesc thread-ul asta cu celalalt zilele care urmeaza

acolo sunt amintirile din copilarie frumoase

https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/1094-traznai-faceam-eram-mici.html
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -