Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-06-08, 22:46   #16
Sonny
Peugeot Driver

Stage 5
 
Sonny's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,680
Member of:
[PEUGEOT]
[4Rally]
Default Re: cum spargem parola de ym :P

Chiar credeti ca Yahoo este atata de tampit incat, orice user cu un rahat de program sa poata sa sparga un cont... Pai se duce dracu toata confidentialitatea... La cate conturi are Y! nu cred ca are o baza de date chiar asa de slab securizata... Astea sunt vrajeli... Dar pana sa spargi baza de data Y!, sa intri pe ce cont vrei, mai dureaza
Sonny is offline  
Old 18-06-08, 23:15   #17
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: cum spargem parola de ym :P

S-au spart bazele de date de la NASA darmite niste parole amarate de la Yahoo. Eu am salvat in calculator un fisier cu toate id-urile , ca daca este sa-l sparga asta este , altul. Bafta
Billy c25xe is offline  
Old 19-06-08, 10:16   #18
Sonny
Peugeot Driver

Stage 5
 
Sonny's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,680
Member of:
[PEUGEOT]
[4Rally]
Default Re: cum spargem parola de ym :P

Da... Corect.. Dar nu printr-un program Aveau aia ceva cunostiinte... Stai calm ca nu s-au chinuit 5 minute
Sonny is offline  
Old 19-06-08, 15:47   #19
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: cum spargem parola de ym :P

Eu nu vreau sa sparg idul nici unui tovaras...dar anul trecut mi-a furat cineva parola....cu un program f tampit... Intrase o "colega" dandu-mi un link..la care trebuia sa o votez... Fata buna, am intrat sa o votez! Odata deschis acel link, respectivul care se ascundea in spatele idului(i-l furase si ei) avea acces la contul meu...si mi-a schimbat parola in secunda 2. Cat timp eram online si "discutam" cu acest retardat...mi-a cerut un show...pe web.....deci omu` e un obsedat! Am renuntat la cont....am apucat sa ii trimit o parte din lista unei prietene care era online....dar am pierdut tot ce aveam pe mail si o multime de prieteni(lista de cam 300pers,am reusit sa salvez 100),apoi am dat sign out, nu inainte sa ii urez "toate cele bune" Sa-i ia draq pe toti "smekerii" astia care se distreaza in felul asta!
De atunci tot caut programe de recuperat parola.... am incercat in cel mai simplu mod... pe yahoo...am completat datele contului...dar nu mi-l mai gaseste. La cateva luni mai tarziu....respectivul a intrat pe idul meu (eu dadusem mass sa stearga cu totii idul meu pt ca urma sa se intample acelasi lucru) si a vorbit cu un tip... care i-a zis niste chestii de dulce...si de atnci nu a mai intrat. Cat sa fii de obsedat sa incerci sa "agati" si tipi???
__________________

KILLER DEAL!!!
Ne spui unde ai gasit piesa dorita la cel mai bun pret si ti-o oferim noi cu 5% MAI IEFTIN !
PIESE STRAINE LA PRETURI ROMANESTI!
Claudia is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -