| Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul. |
04-12-07, 14:20
|
#1
|
Stage 3
Join Date: Nov 2007
Posts: 101
|
Urari de Sarbatori
pentru ca tot suntem in luna sarbatorilor, m-am gandit sa deschid acest thread in care cine stie sa ne zica si noua o urare de sarbatori
Sarbatori Fericite !!!  [ asta e cam fumata ]
|
|
|
06-12-07, 13:37
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2006
Posts: 513
|
Re: Urari de Sarbatori
aho aho si hur hur hur
priponiti-as p$%^ in cur
pe la usi, pe la ferestri
unde p%^&$ ma-tii esti ?
chiar caterinca ... l-am primit anu trecut si mi-a ramas intiparit in memorie
PS: bineinteles il dai si tu cu cine iti permiti  .
|
|
|
06-12-07, 13:45
|
#3
|
|
Girl on Road
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning]
|
Re: Urari de Sarbatori
Ma adresez pe aceasta cale membrilor familiei.prietenilor si cunoscutilor!Va informez ca sunt dispus incepand de azi sa primesc cadourile de craciun 2007,pt ca dvs sa nufiti obligati sa veniti cu ele in ultimul moment sau sa stati la coada! Accept bani numerar sau cec`uri,bijuterii,parfumuri fine,haine de firma si chiar autoturisme, apartamente sau jucarii!!! Craciun fericit ! Va multumesc pt intelegere!!!
|
|
|
06-12-07, 21:30
|
#4
|
|
KATANA TEAM Member
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,232
Member of: [Opel] [KATANA TEAM]
|
Re: Urari de Sarbatori
bp'n mos nicolaie ca nu mi'a adus nimic..las' ca'l phut eu anu viitor
sper ca mos craciun sa nu'mi trag teapa ca'i desumflu rotile de la reni ..
|
|
|
08-12-07, 19:42
|
#6
|
Stage 2
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of: [Hyundai]
|
Re: Urari de Sarbatori
Inconjoara-te de familie si prieteni, bucura-te de glasurile colindatorilor si de dansul fulgilor de nea. Astfel, spiritul Craciunului te va insoti tot anul si dragostea pe care o daruiesti celorlalti ti se va intoarce inzecit. Sarbatori Fericite!
|
|
|
12-12-07, 22:38
|
#7
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
|
Re: Urari de Sarbatori
Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau NMD...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
|
|
|
13-12-07, 10:28
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning] [NoSpeedLimit Romania Club] [Oltcit] [4Rally] [BMW] [FOTO]
|
Re: Urari de Sarbatori
Quote:
Originally Posted by ~Ada~
Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau NMD...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
|
super tare.....  , putea incepe cu buzzz
doar partea aia cu liste de id-uri..pline.. ..
>> only with friends  ...
|
|
|
16-12-07, 10:10
|
#9
|
|
AfterDark Racing Member
  Stage 5
Join Date: Mar 2007
Posts: 3,847
Member of: [AfterDark Racing] [FORD] [DACIA] [4Tuning International]
|
Re: Urari de Sarbatori
asta oare ii fumata?
|
|
|
16-12-07, 11:25
|
#10
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
|
Re: Urari de Sarbatori
Quote:
Originally Posted by Kedy
|
mda,tare ce pot s zic
|
|
|
16-12-07, 11:27
|
#11
|
|
Girl on Road
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning]
|
Re: Urari de Sarbatori
mdea...si foarte la subiect
|
|
|
16-12-07, 11:33
|
#12
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
|
Re: Urari de Sarbatori
Poate gasim si noi un mos sau macar un spiridus care sa ne ureze ceva frumos,nu Sasha
|
|
|
16-12-07, 12:08
|
#13
|
|
Girl on Road
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning]
|
Re: Urari de Sarbatori
mda....ceva in genu' ar fi bun nu???
|
|
|
16-12-07, 12:11
|
#14
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Hyundai] [PEUGEOT]
|
Re: Urari de Sarbatori
Quote:
Originally Posted by !Sasha
mda....ceva in genu' ar fi bun nu???
|
=)) nu esti normala E un pic cam exagerat tipu'....dar merge...ce pot sa zic
|
|
|
16-12-07, 12:37
|
#15
|
|
Girl on Road
 Stage 5
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of: [Moderators] [Observator 4tuning]
|
Re: Urari de Sarbatori
|
|
|
|
|