![]() |
Urari de Sarbatori
pentru ca tot suntem in luna sarbatorilor, m-am gandit sa deschid acest thread in care cine stie sa ne zica si noua o urare de sarbatori ;)
Sarbatori Fericite !!! ;) [ asta e cam fumata ] :) |
Re: Urari de Sarbatori
aho aho si hur hur hur
priponiti-as p$%^ in cur pe la usi, pe la ferestri unde p%^&$ ma-tii esti ? chiar caterinca ... l-am primit anu trecut si mi-a ramas intiparit in memorie :) PS: bineinteles il dai si tu cu cine iti permiti :). |
Re: Urari de Sarbatori
Ma adresez pe aceasta cale membrilor familiei.prietenilor si cunoscutilor!Va informez ca sunt dispus incepand de azi sa primesc cadourile de craciun 2007,pt ca dvs sa nufiti obligati sa veniti cu ele in ultimul moment sau sa stati la coada! Accept bani numerar sau cec`uri,bijuterii,parfumuri fine,haine de firma si chiar autoturisme, apartamente sau jucarii!!! Craciun fericit ! Va multumesc pt intelegere!!!
|
Re: Urari de Sarbatori
bp'n mos nicolaie ca nu mi'a adus nimic..las' ca'l phut eu anu viitor
sper ca mos craciun sa nu'mi trag teapa ca'i desumflu rotile de la reni ..:evil: |
Re: Urari de Sarbatori
E CUMPANA DINTRE ANI!:boogy: Sa privim inapoi cu iertare,:yes: inainte cu speranta,:roll: in jos cu intelegere, :rolleyes2 si in sus cu recunostinta! :idea: :arrow: Sarbatoarea Craciunului sa va deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani!:drunk: :drunk: :joy:
|
Re: Urari de Sarbatori
Inconjoara-te de familie si prieteni, bucura-te de glasurile colindatorilor si de dansul fulgilor de nea. Astfel, spiritul Craciunului te va insoti tot anul si dragostea pe care o daruiesti celorlalti ti se va intoarce inzecit. Sarbatori Fericite!
|
Re: Urari de Sarbatori
Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum... I-a opreste-te din scris... Si-asculta ce-am de zis... Chiar de esti cu DND... BE RIGHT BACK sau NMD... Sper sa nu imi dai ignore... Ca iti spun un plugusor... N-am intrat sa te stresez... Am intrat sa iti urez... La Multi Ani si fericire... Liste de id-uri pline! ;) |
Re: Urari de Sarbatori
Quote:
doar partea aia cu liste de id-uri..pline.. .. >> only with friends :hug: :tetter: ...:D |
Re: Urari de Sarbatori
1 Attachment(s)
asta oare ii fumata?
Attachment 408834 |
Re: Urari de Sarbatori
Quote:
|
Re: Urari de Sarbatori
mdea...si foarte la subiect:rolleyes2
|
Re: Urari de Sarbatori
Poate gasim si noi un mos sau macar un spiridus care sa ne ureze ceva frumos,nu Sasha:?: :twisted: :lol: :lol:
|
Re: Urari de Sarbatori
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Urari de Sarbatori
Quote:
|
Re: Urari de Sarbatori
fiecare cu urarile lui...Kedy cu fata cu bikini noi...cu mos muschiulet asta....:yes::yes::yes:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning