Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Urari de Sarbatori (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/59119-urari-sarbatori.html)

bimmeru' 04-12-07 14:20

Urari de Sarbatori
 
pentru ca tot suntem in luna sarbatorilor, m-am gandit sa deschid acest thread in care cine stie sa ne zica si noua o urare de sarbatori ;)

Sarbatori Fericite !!! ;) [ asta e cam fumata ] :)

Loop 06-12-07 13:37

Re: Urari de Sarbatori
 
aho aho si hur hur hur
priponiti-as p$%^ in cur
pe la usi, pe la ferestri
unde p%^&$ ma-tii esti ?

chiar caterinca ... l-am primit anu trecut si mi-a ramas intiparit in memorie :)

PS: bineinteles il dai si tu cu cine iti permiti :).

Sasha 06-12-07 13:45

Re: Urari de Sarbatori
 
Ma adresez pe aceasta cale membrilor familiei.prietenilor si cunoscutilor!Va informez ca sunt dispus incepand de azi sa primesc cadourile de craciun 2007,pt ca dvs sa nufiti obligati sa veniti cu ele in ultimul moment sau sa stati la coada! Accept bani numerar sau cec`uri,bijuterii,parfumuri fine,haine de firma si chiar autoturisme, apartamente sau jucarii!!! Craciun fericit ! Va multumesc pt intelegere!!!

VaLeX 06-12-07 21:30

Re: Urari de Sarbatori
 
bp'n mos nicolaie ca nu mi'a adus nimic..las' ca'l phut eu anu viitor

sper ca mos craciun sa nu'mi trag teapa ca'i desumflu rotile de la reni ..:evil:

~Ada~ 08-12-07 19:10

Re: Urari de Sarbatori
 
E CUMPANA DINTRE ANI!:boogy: Sa privim inapoi cu iertare,:yes: inainte cu speranta,:roll: in jos cu intelegere, :rolleyes2 si in sus cu recunostinta! :idea: :arrow: Sarbatoarea Craciunului sa va deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani!:drunk: :drunk: :joy:

Lauryn 08-12-07 19:42

Re: Urari de Sarbatori
 
Inconjoara-te de familie si prieteni, bucura-te de glasurile colindatorilor si de dansul fulgilor de nea. Astfel, spiritul Craciunului te va insoti tot anul si dragostea pe care o daruiesti celorlalti ti se va intoarce inzecit. Sarbatori Fericite!

~Ada~ 12-12-07 22:38

Re: Urari de Sarbatori
 
Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau NMD...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline! ;)

bodyspeed 13-12-07 10:28

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1243768)
Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau NMD...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline! ;)

super tare.....:D , putea incepe cu buzzz :D
doar partea aia cu liste de id-uri..pline.. ..
>> only with friends :hug: :tetter: ...:D

Kedy 16-12-07 10:10

Re: Urari de Sarbatori
 
1 Attachment(s)
asta oare ii fumata?
Attachment 408834

~Ada~ 16-12-07 11:25

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by Kedy (Post 1248594)
asta oare ii fumata?
Attachment 408834

mda,tare ce pot s zic:lol:

Sasha 16-12-07 11:27

Re: Urari de Sarbatori
 
mdea...si foarte la subiect:rolleyes2

~Ada~ 16-12-07 11:33

Re: Urari de Sarbatori
 
Poate gasim si noi un mos sau macar un spiridus care sa ne ureze ceva frumos,nu Sasha:?: :twisted: :lol: :lol:

Sasha 16-12-07 12:08

Re: Urari de Sarbatori
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ~Ada~ (Post 1248688)
Poate gasim si noi un mos sau macar un spiridus care sa ne ureze ceva frumos,nu Sasha:?: :twisted: :lol: :lol:

mda....ceva in genu' ar fi bun nu???

~Ada~ 16-12-07 12:11

Re: Urari de Sarbatori
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1248741)
mda....ceva in genu' ar fi bun nu???

=)) nu esti normala:lol: E un pic cam exagerat tipu'....dar merge...ce pot sa zic;)

Sasha 16-12-07 12:37

Re: Urari de Sarbatori
 
fiecare cu urarile lui...Kedy cu fata cu bikini noi...cu mos muschiulet asta....:yes::yes::yes:


All times are GMT +2. The time now is 03:02.

- Copyright 2026 4Tuning