Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-02-07, 00:40   #16
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by matiu13 View Post
doamneeeeeeeeeeeee!!!!!!!!
ma e adevarat ca se vede k a bagat omu' 8mii in ea...eleronul-400mii lei...capete de tobe-1mil...jante-8mil ...hai k nu mai e mult pana la 265 de mil....))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
IMI PARE RAU CA NU AM LUAT FACTURA ATUNCI DAR DE LA 13 PM PANA LA 23 PM M AM SATURAT SA ASTEPT SI NU AM MAI AVUT RABDARE SA IAU FACTURA!
SI SCANAM FACUTRA SI ITI DEMONSTRAM ORICUM AM ACTE PE ALTE DOTARI!!
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 00:44   #17
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by Po1s0n View Post
5000 de euro? 1000 ai dat pe eleronu Vitan racing.. prob 2 mii daca ai lua pe ea ar fi bine
DE CURIOZITATE M AM UITAT SI EU PE AUTOVIT SI AM CAUTAT DACII DAR NICI UNA NU E 2000 EURO DAR ORICUM A MEA IN STAREA CARE ARATA ...PROBABIL CA IMI IAU CAM 1990!!!!!AHA.....
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 00:47   #18
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by syca09 View Post
Ba baiatule am impresia ca tu nu prea eshti sanatos cu 8 mii de E aberezi prea mult....exagerat.
DACA ZICI U CA ABEREZ INTREBA L PE TAU CAT A BAGAT IN MASINA LUI SAU PE ALTI ICARE AU DACII!!! SI MAI VB ATUNCI
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 00:48   #19
xGeorge

Stage 5
 
xGeorge's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 333
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

si ce an este masina? oricum bani aruncati degeaba pt evacuare ,dc nu incerci sa o lasi mai jos?
xGeorge is offline  
Old 22-02-07, 00:51   #20
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by Po1s0n View Post
si ce an este masina? oricum bani aruncati degeaba pt evacuare ,dc nu incerci sa o lasi mai jos?
2001 SIEU AVEAM IDEEA SA O LAS DAR LA GROPILE NOASTRE!!!!!!!
ORICUM NU IMI PARE RAU CA AM FOST CA DACIA MEA PE UNDE NU CRED CA AU FOST ALTE MASINI SI PE CATE TROTUARURI AM MERS EU CA SA NU MAI STAU LA SEMFOR....EHE EHE
NU MAI BAG BANI IN EA CA MI AM LUAT ALTA MASINA!DACA NU DADEAU LEGEA CU PUNCTE NU IMI LUAM ALTA MASINA DAR AM DITAMAI TEANCUL DE AMENZI!!
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 00:53   #21
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by Po1s0n View Post
si ce an este masina? oricum bani aruncati degeaba pt evacuare ,dc nu incerci sa o lasi mai jos?
DE CE CREZI U CA SUNT ARUNCATI AIUREA??ARATA MI SI MIE O DACIE CU EVACUARE CA A MEA!LA X5 AM MAI VAZUT CEVA DE GENU!
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 01:21   #22
meme

Stage 3
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 139
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
DE CE CREZI U CA SUNT ARUNCATI AIUREA??ARATA MI SI MIE O DACIE CU EVACUARE CA A MEA!LA X5 AM MAI VAZUT CEVA DE GENU!
Pentru cei care doresc o alternativa la X5 ! masina merge peste borduri ! evacuare are ! ce mai vreti ?!?!?!?
meme is offline  
Old 22-02-07, 01:23   #23
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
2001 SIEU AVEAM IDEEA SA O LAS DAR LA GROPILE NOASTRE!!!!!!!
ORICUM NU IMI PARE RAU CA AM FOST CA DACIA MEA PE UNDE NU CRED CA AU FOST ALTE MASINI SI PE CATE TROTUARURI AM MERS EU CA SA NU MAI STAU LA SEMFOR....EHE EHE
NU MAI BAG BANI IN EA CA MI AM LUAT ALTA MASINA!DACA NU DADEAU LEGEA CU PUNCTE NU IMI LUAM ALTA MASINA DAR AM DITAMAI TEANCUL DE AMENZI!!
Te pomenesti ca te lua mereu radarul cu 200/H pe Soarelui.......

Sunt curios ce masina ti-ai luat??
GTA is offline  
Old 22-02-07, 01:23   #24
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by meme View Post
Pentru cei care doresc o alternativa la X5 ! masina merge peste borduri ! evacuare are ! ce mai vreti ?!?!?!?
eeeee
nici chiar asa .... dar ar fi o chestie!!!!!
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 01:24   #25
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Te pomenesti ca te lua mereu radarul cu 200/H pe Soarelui.......

Sunt curios ce masina ti-ai luat??
mai mult de 140 nu mergee dar unde puteam o tineam in blana!!!
laguna2
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 01:30   #26
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
mai mult de 140 nu mergee dar unde puteam o tineam in blana!!!
laguna2
Pai tu acuma ce vrei,sa platesti Laguna cu banii de pe Dacie????
Daca tu ceri 5000 pe Dacie inseamna ca Laguna(daca ai vinde-0) sub 15.000 nu o lasi.....


Acuma lasand gluma la o parte eu zic sa-ti revii ca nu o sa iei 5000 pe masina aia nici peste 100 de ani .........daca chiar vrei s-o vinzi mai coboara si tu pretul cu vreo 40% si atunci s-ar putea sa ai vre-un client.
__________________
GTA is offline  
Old 22-02-07, 01:36   #27
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
Pai tu acuma ce vrei,sa platesti Laguna cu banii de pe Dacie????
Daca tu ceri 5000 pe Dacie inseamna ca Laguna(daca ai vinde-0) sub 15.000 nu o lasi.....


Acuma lasand gluma la o parte eu zic sa-ti revii ca nu o sa iei 5000 pe masina aia nici peste 100 de ani .........daca chiar vrei s-o vinzi mai coboara si tu pretul cu vreo 40% si atunci s-ar putea sa ai vre-un client.
laguna nu o vand ca de abia am luato
asa o fi ca tn nu zic nu pana acum nimeni nu crede ca o sa iau 5000 dar nu vad de ce sa nu cer...... nu e vb neaparat de bani e vorba de cat am muncit eu la masina asta....vai de p... mea...eu si 2 prieteni am pus totul pe masina asta,mai putin evacuarea! cat zici tu ar insemna sa o dau in 3000!
vad cat imi da cineva maxim pe ea si daca nu imi convine ori o dau pe bucati daca nu o tin in fata blocului si cand voi iesi cu ea la o plimbare iti garantez ca multi vor intoarce capul!!!!
o seara plakuta
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 01:41   #28
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
laguna nu o vand ca de abia am luato
asa o fi ca tn nu zic nu pana acum nimeni nu crede ca o sa iau 5000 dar nu vad de ce sa nu cer...... nu e vb neaparat de bani e vorba de cat am muncit eu la masina asta....vai de p... mea...eu si 2 prieteni am pus totul pe masina asta,mai putin evacuarea! cat zici tu ar insemna sa o dau in 3000!
vad cat imi da cineva maxim pe ea si daca nu imi convine ori o dau pe bucati daca nu o tin in fata blocului si cand voi iesi cu ea la o plimbare iti garantez ca multi vor intoarce capul!!!!
o seara plakuta
...........daca zici tu...Bafta!!!
GTA is offline  
Old 22-02-07, 01:42   #29
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by GTA View Post
...........daca zici tu...Bafta!!!
merci
sa dea D-zeu!
ciao
B-12-ULY is offline  
Old 22-02-07, 01:55   #30
meme

Stage 3
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 139
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
laguna nu o vand ca de abia am luato
asa o fi ca tn nu zic nu pana acum nimeni nu crede ca o sa iau 5000 dar nu vad de ce sa nu cer...... nu e vb neaparat de bani e vorba de cat am muncit eu la masina asta....vai de p... mea...eu si 2 prieteni am pus totul pe masina asta,mai putin evacuarea! cat zici tu ar insemna sa o dau in 3000!
vad cat imi da cineva maxim pe ea si daca nu imi convine ori o dau pe bucati daca nu o tin in fata blocului si cand voi iesi cu ea la o plimbare iti garantez ca multi vor intoarce capul!!!!
o seara plakuta
1 - incepe operatiunea dat pe bucati !
2 - cred ca banuiesti ce zice lumea cand se uita la masina ta ! dar de curiozitate te intreb ce crezi tu ca zice !?
meme is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -