Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-02-07, 17:06   #151
Trainer

Stage 3
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 156
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Sunteti voi invidiosi pe legenda U L Y.Pai cand cara masina asta pepeni in piata voi nici nu aveati carnete de conducere.Este o super racheta cu 4 roti motrice ca la Aro dar care trag in directii diferite ca la Dacia.Are tuining de peste 8000 de euro,pai numai semnalizatorul stanga care e facut din cuartz de Bacau valoreaza 1254 de euro.E atat de puternic ca atunci cand semnalizeaza stanga pe autostrada Bucuresti-Constanta se dau vapoarele la o parte in Sulina.Body-kit este original de la Techart si valoreaza 3132 de euro fiind facut unicat pentru Dacia.Culoarea este comanda speciala la Fabrica de vopsea de la Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita,si este culoarea de competitie a combinelor Gloria de la Marele Premiu de Formula 1 pentru Combine Agricole de la Bahrein.Eleronul este defapt o aripa de la un Mig21 cazut in lanul de porumb de langa Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita.Are o stabilitate extraordinara masina sta lipita de sosea si la 290 km/an.Bara spate este facuta special de Techart dupa un proiect original a Mobexpert pentru o canapea pentru pui de ratze.

Last edited by Trainer; 24-02-07 at 17:09.
Trainer is offline  
Old 24-02-07, 17:26   #152
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

de unde ai mai scoso fratele meu p`asta...????
lasa`ti mah omu in pace ....k vad k are intentii bune de a o vinde... Sau a incerca sa o vanda
Adytzu_JerrY is offline  
Old 24-02-07, 19:26   #153
Cr1Sty_xxl

Stage 4
 
Cr1Sty_xxl's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 265
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by Trainer View Post
Sunteti voi invidiosi pe legenda U L Y.Pai cand cara masina asta pepeni in piata voi nici nu aveati carnete de conducere.Este o super racheta cu 4 roti motrice ca la Aro dar care trag in directii diferite ca la Dacia.Are tuining de peste 8000 de euro,pai numai semnalizatorul stanga care e facut din cuartz de Bacau valoreaza 1254 de euro.E atat de puternic ca atunci cand semnalizeaza stanga pe autostrada Bucuresti-Constanta se dau vapoarele la o parte in Sulina.Body-kit este original de la Techart si valoreaza 3132 de euro fiind facut unicat pentru Dacia.Culoarea este comanda speciala la Fabrica de vopsea de la Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita,si este culoarea de competitie a combinelor Gloria de la Marele Premiu de Formula 1 pentru Combine Agricole de la Bahrein.Eleronul este defapt o aripa de la un Mig21 cazut in lanul de porumb de langa Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita.Are o stabilitate extraordinara masina sta lipita de sosea si la 290 km/an.Bara spate este facuta special de Techart dupa un proiect original a Mobexpert pentru o canapea pentru pui de ratze.

nu mai pot de ras..=)))=)))=)))
Cr1Sty_xxl is offline  
Old 24-02-07, 19:31   #154
fr3zatu113

Stage 2
 
fr3zatu113's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 50
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by Trainer View Post
Sunteti voi invidiosi pe legenda U L Y.Pai cand cara masina asta pepeni in piata voi nici nu aveati carnete de conducere.Este o super racheta cu 4 roti motrice ca la Aro dar care trag in directii diferite ca la Dacia.Are tuining de peste 8000 de euro,pai numai semnalizatorul stanga care e facut din cuartz de Bacau valoreaza 1254 de euro.E atat de puternic ca atunci cand semnalizeaza stanga pe autostrada Bucuresti-Constanta se dau vapoarele la o parte in Sulina.Body-kit este original de la Techart si valoreaza 3132 de euro fiind facut unicat pentru Dacia.Culoarea este comanda speciala la Fabrica de vopsea de la Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita,si este culoarea de competitie a combinelor Gloria de la Marele Premiu de Formula 1 pentru Combine Agricole de la Bahrein.Eleronul este defapt o aripa de la un Mig21 cazut in lanul de porumb de langa Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita.Are o stabilitate extraordinara masina sta lipita de sosea si la 290 km/an.Bara spate este facuta special de Techart dupa un proiect original a Mobexpert pentru o canapea pentru pui de ratze.
asta e tare rau frate!!!! ce am ras cand am citit tot ce s-a scris pe aici, dar asta e super!!!! bravo frate!! acum asteptam sa confirme ULY ceea ce ai zis tu!!!!
fr3zatu113 is offline  
Old 24-02-07, 19:39   #155
ariel

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 969
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
Inka Nu M Am Oprit Din Ras Sa Mor Eu!!!!
Uitati Si Niste Poze
service-ul si R 5 intra in pret?
ariel is offline  
Old 25-02-07, 04:15   #156
claudiu lucian
Ford Driver

Stage 5
 
claudiu lucian's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,523
Member of:
[FORD]
[VW]
[Street Zone]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by bubu20 View Post
hai sa va vad voi care puteti sa faceti asa cu masinile voastre
si ce vrei sa ne demonstrezi cu pozele astea tati?k vad k esti taticul masinilor, doar tu ai dreptate aici iar idolul tau este posesorul lui ULY, deasemenea masina ta preferata ...dacia care a nascut legenda ULY. dupa tne o masina cu cat trece printr-o balta mai mare cu atat e mai valoroasa.

cu pozele astea nu faci nik altceva decat sa scazi valoarea masinii(reala), cu asta se dovedeste k este o masina omorata pe toate drumurile si p toate coclaurile si k nimeni nu prea a avut grija de ea, nimeni nu a protejat-o!

poate ai bagat 8000e d cate ori oi fi schimbat articulatia....k banuiesc k nu tine mult p astfel de drumuri defapt a afirmat si proprieterul k numai cox a vazut masina asta, cox, gropi, noroaie, borduri si serviceul pilot. ce pretentii sa mai ai d la dacia asta? cand toti stim k in medie un motor de dacie, mers normal cam la 100.000 -120.000 trebuie segmentat. repet, la mers normal, batraneste, nu mai ales cox. in concluzie la km lui ULY trebuia facut de mult timp motorul. de curiozitate...cati litri de ulei papa la %??
claudiu lucian is offline  
Old 25-02-07, 05:40   #157
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by Trainer View Post
Sunteti voi invidiosi pe legenda U L Y.Pai cand cara masina asta pepeni in piata voi nici nu aveati carnete de conducere.Este o super racheta cu 4 roti motrice ca la Aro dar care trag in directii diferite ca la Dacia.Are tuining de peste 8000 de euro,pai numai semnalizatorul stanga care e facut din cuartz de Bacau valoreaza 1254 de euro.E atat de puternic ca atunci cand semnalizeaza stanga pe autostrada Bucuresti-Constanta se dau vapoarele la o parte in Sulina.Body-kit este original de la Techart si valoreaza 3132 de euro fiind facut unicat pentru Dacia.Culoarea este comanda speciala la Fabrica de vopsea de la Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita,si este culoarea de competitie a combinelor Gloria de la Marele Premiu de Formula 1 pentru Combine Agricole de la Bahrein.Eleronul este defapt o aripa de la un Mig21 cazut in lanul de porumb de langa Combinatul Agricol de Masini de Cusut Resita.Are o stabilitate extraordinara masina sta lipita de sosea si la 290 km/an.Bara spate este facuta special de Techart dupa un proiect original a Mobexpert pentru o canapea pentru pui de ratze.
le mai scot si eu..... dar tu ma intreci de departe...
haa haaa
tare rau
no comment
B-12-ULY is offline  
Old 25-02-07, 05:43   #158
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by claudiu lucian View Post
si ce vrei sa ne demonstrezi cu pozele astea tati?k vad k esti taticul masinilor, doar tu ai dreptate aici iar idolul tau este posesorul lui ULY, deasemenea masina ta preferata ...dacia care a nascut legenda ULY. dupa tne o masina cu cat trece printr-o balta mai mare cu atat e mai valoroasa.

cu pozele astea nu faci nik altceva decat sa scazi valoarea masinii(reala), cu asta se dovedeste k este o masina omorata pe toate drumurile si p toate coclaurile si k nimeni nu prea a avut grija de ea, nimeni nu a protejat-o!

poate ai bagat 8000e d cate ori oi fi schimbat articulatia....k banuiesc k nu tine mult p astfel de drumuri defapt a afirmat si proprieterul k numai cox a vazut masina asta, cox, gropi, noroaie, borduri si serviceul pilot. ce pretentii sa mai ai d la dacia asta? cand toti stim k in medie un motor de dacie, mers normal cam la 100.000 -120.000 trebuie segmentat. repet, la mers normal, batraneste, nu mai ales cox. in concluzie la km lui ULY trebuia facut de mult timp motorul. de curiozitate...cati litri de ulei papa la %??
nu papa ulei stai linistit...am mers si eu odata la munte sa vad ce imi poate masina si gataaaaa a scazut valoarea masinii
sa o dau gratisss??sa cu siguranta sa mi vand si casa!!!!!
la serviceul pilot daca te uitai atent observai ca am montat evacuarea,si nu a fos sudata de copii asa cum afirma cineva care stie maibn masina decat mine!!!
ciao
B-12-ULY is offline  
Old 25-02-07, 05:57   #159
B-12-ULY

Stage 3
 
B-12-ULY's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 114
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

masinile mele!!ptr a 3 a nu a mai gasit loc!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	frumoasele mele.jpg
Views:	300
Size:	36.4 KB
ID:	222100  
B-12-ULY is offline  
Old 25-02-07, 07:10   #160
mmneg

Stage 5
 
mmneg's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 598
Member of:
[VW]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

schimb cu golf 4 cu 19" te intereseaza? nu sunt decat 5000 bagati in ea, dar iti mai dau diferenta.
mmneg is offline  
Old 25-02-07, 07:34   #161
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

ahahahhahhaaaahhahaha....esti tare =))))))))))))))))))
vlad_VSV is offline  
Old 25-02-07, 07:38   #162
mmneg

Stage 5
 
mmneg's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 598
Member of:
[VW]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

stai ca mi-am facut socoteala si ar trebui sa iti dau diferenta ~2000 de euro. oops, nu ii am. sorry
mmneg is offline  
Old 25-02-07, 08:01   #163
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Talking Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Quote:
Originally Posted by B-12-ULY View Post
masinile mele!!ptr a 3 a nu a mai gasit loc!!
ULYca ... pe toate le parchezi asa? Trage-le frate mai langa bordura.... sau cauta-l pe instructoru' ala si sparge-i capul ca nu te-a invatat sa faci o parcare cu spatele in care masina este PARALELA CU BORDURA. Adica asa: ||

Mult prea tare topicul. Felicitarile mele.
__________________
MauS is offline  
Old 25-02-07, 09:21   #164
Oxide

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,173
Member of:
[Moderators]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

tata,in ce ai bagat 8000e?
ah....e vers cu motor V8?

termina frate cu caterinca asta dacie de 8000e....plm....la 7000 iei pisica...si una e dacia (degeaba daca e "full tunata" ) si una e bmw...
du-te fa-ti niste analize....vezi daca tot e ok p`acol....si revino si recalculeaza pretu la "full tunata" asta...oricum....o ia dreq...spor la vanzare
@pa
__________________


Oxide is offline  
Old 25-02-07, 10:19   #165
TheMendacious

Stage 5
 
TheMendacious's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of:
[VW]
Default Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

Tare faza ... oricum nu e prost ala care cere ci ala care da ...

parerea mea e ca dacia aia mai mult de 2000 nu face dar ...

cine stie , eleron+evacuare+abtipilduri&stuff face cam la maxim 7 mil ... hai fie 8 mil .

deci e simplu uly zice asa : 8 mil = 8000 euro
__________________
TheMendacious is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -