Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-08-10, 21:01   #16
DanY_P

Stock
 
DanY_P's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 3
Thumbs down Re: LoveTest - Super tare!!

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
ai fost jmecher... n-am ce zice. pui pe om sa-si dea datele personale care sincer cred ca e pt spamuri, sa strangi si u mailuri si peurma dai in primire pe cine stie ce copil care a raspuns corect si nu vroia sa alfe nimeni. jmecherie frate.... o sa-ti facem o statuie. cred ca din lipsa de femei ce duci u te-ai gandit sa arati lumii ca sunt alti si mai si decat tine si sa arunci si cu noroi peurma in ei
esti jmecher frate... ***eai pioneze
Stai linistit ca adresa aia e terminated account de un an si ceva asa ca nu are ce face cu ea! Baiatul mi-e o cunostinta veche. Prostia a fost ca si-a dat partial numele.
Amicul meu si cu mine am facut testul asta la misto pentru ca noi chiar ne asteptam la ceva haios la sfarsit, gen ,,esti un labagiu trist,, sau mai stiu ce.
De unde si-a luat dreptul de a posta date personale pe forum nu stiu. A zis ca l-a injurat cineva dupa ce i-am completat rahatul de test si a crezut ca e Cris. Desteptule, de unde sa aiba adresa ta de mail sau vreo alta modalitate de a te gratula. Esti bun, ce sa zic... Am ajuns la concluzia ca esti si tu un frustrat mai mare decat astia de care razi, ,,mari macho,, ce esti!
Mitza, de faptul ca noi am avut o discutie in PM in care am clarificat situatia nu a scris nimic si nici moderatorul la care am apelat pentru a sterge postul cu numele nu a avut bunavointa de a lua masuri.
Pe unde se ajunge de la un rahat de joc si din ,,bunul-simt,, al unora. Mai intra vreun alt cunoscut de-al lui si citeste rahaturile tale.

Last edited by DanY_P; 03-08-10 at 21:25.
DanY_P is offline  
Old 03-08-10, 21:27   #17
DanY_P

Stock
 
DanY_P's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 3
Default Re: LoveTest - Super tare!!

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
joc in care razi de un copil, i-l fci cum iti vine la gura, arati ca e virgin si se masturbeaza zilnic si colac peste pupaza dai si mailul si numele.
daca zici ca e inactiv mailul inseamna ca ai si verificat.
pai bai retarzilor, sa ma joc si eu putin cu mamele voastre sa le-o dau pe la gura, pun poze cu ele pe net si peurma na... a fost o surpriza dar eu nu am vrut sa fac nimci rau. doar o glumita nevinovata.
in mintea ta de copil basit e normal sa faci misto de altu vad, ca sigur asa ai fost tratat si u in copilarie de-ti permiti cu altii, si ma faci pe mine frustrar? ca ce ca ti-am aratat cat de teribilist esti si ce creier de taratoare ai?
rozatoare de calculator ceva caritattiv nu erai in stare sa faci, da sa denigrezi numele altora da, si ti se mai pare si ceva "funny"
Nu a fost nevoie sa il verific. Cris e un amic de-al meu. Bine ca nu si-a dat adresa pe care o are in prezent.
DanY_P is offline  
Old 05-08-10, 01:27   #18
Manson
Virtual Tuner

Stage 5
 
Manson's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,767
Member of:
[Virtual Tuning]
[DAEWOO]
[Design Team]
Default Re: LoveTest - Super tare!!

foarte tare))) mitza esti tare))) cate amenintari ai primit)))))))) dau o bere)))
Manson is offline  
Old 17-09-10, 21:40   #19
rizea.vlad

Stage 3
 
rizea.vlad's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 161
Default Re: LoveTest - Super tare!!

HA HA HA..... smecher.....ti-am bagat ceva carne in frigider, ca nu m-am prins la timp....
rizea.vlad is offline  
Old 21-09-10, 01:28   #20
DrifterGT

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,134
Wink Re: LoveTest - Super tare!!

Sa nu se mai chinuie pretenasu asta a nostru sa verifice email'ul.



1. Numele Tau: DrifterGT
2. Varsta: 19
3. Esti: Baiat
4. Cel mai mult la sexul opus te atrage: Corpul
5. Punctul tau forte: Calitatile in pat
5. Ti-ai pierdut virginitatea la: 10 ani
6. Ai avut pana acum: Am avut peste 10 iubite
7. V-ati inselat iubitul/iubita: Frecvent si Nu regret
8. Faci sex in medie: Zilnic
9. Sex oral: Nu am facut si Nu imi place

Am primit si Imi place
10. Mi-ar placea sa fac sex: In masina pe melodia lu puya miscate
11. Pozitia preferata: Femeia deasupra , ca doar ce pielea mea am suspensie sport si sare in .... de nu ai idee
12. Te masturbezi in medie: Cam de 7-8 ori pe zi ca zice iubita ca trebuie sa mai creasca , si il pun la miscare sport
13. Adresa de Email: drifter_alex22@XXXXXX
DrifterGT is offline  
Old 21-09-10, 22:07   #21
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: LoveTest - Super tare!!

Mai bine sa inchida cineva topicul asta ca a provocat mai multe neplaceri decat zambete
RoByNeT is offline  
Old 21-09-10, 23:13   #22
DrifterGT

Stage 5
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 3,134
Wink Re: LoveTest - Super tare!!

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
Mai bine sa inchida cineva topicul asta ca a provocat mai multe neplaceri decat zambete
Dece ? Pe mine ma amuza ce le trece unora prin cap )
DrifterGT is offline  
Old 22-09-10, 11:24   #23
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: LoveTest - Super tare!!

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
Mai bine sa inchida cineva topicul asta ca a provocat mai multe neplaceri decat zambete
Pai daca unii-s frustrati
22VIN is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -