am o dacie nova gt, sunt incepator , am mers cu masina vreo 2 luni mergea f bine la un moment dat se infraneaza dintro data si se opreste motorul.Am servo frana .Nu pot sami dau seama ce are.sa ma duc cu ea la un service?
Va multumesc astept raspuns
Mai strangei cablu de ambreiaj, k nu e greu.O tubulara de 10 park' ii dai 5-6 ture, vezi sa ii lasi si un pci de joc apoi vezi ce se intampla , daca mai merge strans ii mai dai 4-5 ture iar mai faci proba.
Mai strangei cablu de ambreiaj, k nu e greu.O tubulara de 10 park' ii dai 5-6 ture, vezi sa ii lasi si un pci de joc apoi vezi ce se intampla , daca mai merge strans ii mai dai 4-5 ture iar mai faci proba.